Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is rossz kedvű vasárnap...

Más is rossz kedvű vasárnap esténként, mert hétfőn meló? Normális ez?

Figyelt kérdés

2023. júl. 30. 18:40
A kérdező szavazást indított:
igen, csak nem ismerjük el magunknak
talán. Hozzá lehet szokni
nem. A munka nemessé tesz
Nem dolgozok
39 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én csípem a kollégáimat, úgyhogy nem fáj bemenni közéjük. Így a vasárnap estével is csak annyi a bajom, hogy holnap megint korán kell kelni, amit viszont utálok.
2023. júl. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
28%
Váltsál munkát vagy vallalkozz! A hozzad hasonló szerencsetlen idióták csak sírni tudnak meg panaszkodni! Mindenki a maga sorsa kovácsa, olyan melot kell nézni, amit szeretsz csinálni! Számtalan lehetőség van a mai világban, itt van ez a kicseszett internet ba*dme*, amit most is nyomogatsz ba**od! Gyakorizol, vicces videókat, filmeket sorozatokat nézel aztán majdcsak eljon a hétfő és újabb hét kezdodik, aztán ha haza mész munkából újra csak panaszkodsz, utána jön a depresszió, az önértékelési zavar, besavanyodsz, a gyógyszergyárak meg jól meggazdagodnak rajtad, rajtad szerencsetlen flútáson! De arra nem gondolsz, hogy talán hasznosan kene tolteni az idodet, panaszok és kifogások helyett mondjuk tanulni valami használható piacképes szakmat, vagy olyan munkát nézni ami tényleg jól fizet és amit szeretsz csinálni, a mai világ sokkal szabadabb és DE! Van ilyen munkahely csak sok idő megtalálni meg hat na tenni is kell érte nem csak panaszkodni! Jó lenne ha végig gondolnád azt, hogy gálán lehetne jobb is a sorsod és nem kérdeznel ilyen hülyeséget!
2023. júl. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
28%

Kosz a lepontozást! Ezzel csak megerősítetek, hogy faj az igazság, és igazam van😃

Tudhattam volna itt gyakorin mindenki 100 ezret keres Xd

2023. júl. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Én nem panaszkodok. Most élem három hónapos szokásos fizetett szabadságom pedagógusként. De tanítási időben nagyon rossz :(


Nem értem más hogy bírja

2023. júl. 30. 19:08
 5/25 anonim ***** válasza:
65%

Nem csodalom 😄Pedagogusnak menni ebben a helyzetben? :O

Minden tiszteletem kérdező!

2023. júl. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
56%
Ha nem tetszik akkor dolgozz olyat, amit szeretsz.
2023. júl. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

6, Én szeretem. Képzeld mi lenne ha nem !?


5, Már igen régóta vagyok az👍

2023. júl. 30. 19:29
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

A home office miatt jobb kedvem van (az emberi interakciók fárasztanak), persze a munkán való bizonyos idegeskedést-stresszelést nem tudom megspórolni.

Mondjuk a home-office okozta magány elég rossz időnként.

2023. júl. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
81%
Ha szereted, akkor nem rossz. Én szeretem a munkámat, a hét minden napján foglalkozom vele és nem szenvedésnek élem meg.
2023. júl. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
17%
Gondolom szingli vagy...?
2023. júl. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!