Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is rossz kedvű vasárnap...

Más is rossz kedvű vasárnap esténként, mert hétfőn meló? Normális ez?

Figyelt kérdés

2023. júl. 30. 18:40
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
61%

"vok".

Persze, lónak a f@szát vagy te tanár, csak egy unatkozó hülyegyerek aki nem tud mit kezdeni magával a szünetben.

2023. júl. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
78%

"Én matfizes vok."

Mondj 3 témát a hatodikos matekból.

2023. júl. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ilyen ez a szar munka..

Ha van, azért szomorkodok, mert menni kell. Ha nincs, akkor meg azért. Mondjuk, ha nincs, akkor sem a munka hiányzik, mert az itthon is van, csak a fizetés :D

2023. aug. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

"nem. a munka nemessé tesz."

Másért nem is lehet nem-et mondani?

Hát kizárt, hogy valaki jól érezze magát abban is, amit csinál?

Kizárt, hogy jó legyen a kollektíva?

Kizárt, hogy otthon rosszabb neki?

Minden más kizárt, mi?

Akkor részemről ez egy "nem".

Vasárnap este akkor vagyok rossz kedvű, ha a csapatom éppen kikap a spanyol bajnokságban. Ez is elmúlik pár perc alatt. Ha nincsen spanyol bajnoki, akkor kábé minden vasárnap estém ugyanolyan, mint a szerdai vagy keddi. Csak kiszámíthatóbban telt a nap.

2023. aug. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
92%

"Én nem panaszkodok. Most élem három hónapos szokásos fizetett szabadságom pedagógusként. De tanítási időben nagyon rossz :("

Egy pedagógusnak a büdös életben nem volt soha három hónapos szokásos fizetett szabadsága!!!

Vagy a júl.1-től aug.15-ig az neked 3 hónap, ráadásul soha nem tartottál szakkört, tábort, akármit?

Te max. szeretnél pedagógus lenni, mert gőzöd sincs, milyen az.

2023. aug. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!