Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Fiatalok, vasárnap esténként...

Fiatalok, vasárnap esténként mit szoktatok csinálni?

Figyelt kérdés
Vasárnap este is szoktatok társasági életet élni, menni valahova ismerősökkel?
2017. márc. 19. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Arra van a péntek este, és a szombat. Vasárnap már tanulás, készülődés a hétfőre.

Nem véletlenül nincsenek bulik vasárnap. :D

2017. márc. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Pihenek, készülök az előttem álló hétre, hajat mosok. Én és a barátaim java is egyetemista, ritkán megyünk vasárnap bárhova. Sokszor akkor érkezünk vissza az egyetem városába, én is máshová valósi vagyok, ha otthonról jövök nem sok kedvem van még elindulni az éjszakába.
2017. márc. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy este sem járok el sehova :D nem még vasárnap. Aznap utazok vissza én is egyetem miatt. Lazulás miután visszaértem, majd ha úgy van (mint ma is), akkor nekiállok tanulni.
2017. márc. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Most éppen a linearizációs formulák, az alapintegrálok, és a trigonometrikus azonosságok bűvöletében élek, és előre tudom, hogy bukni fogom a zh-t.
2017. márc. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Filmet vagy sorozatot nézek, netezek, aztán alszom. :D
2017. márc. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azaz most. Jelenleg internetezgetek, és súlyzózok felváltva. Egy óra múlva nekiállok puskát írni holnapra.

Eddig GTA Online-oztam, mert a tegnapi buli nagyon durván lefárasztott.

2017. márc. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gondolkodok hogy megcsináljam-e a dimat házimat hétfőre, de aztán mindig arra jutok hogy áh, majd akkor előtte.
2017. márc. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem is tudom... olyan nehézkesen telnek a vasárnap esték. Nem mozdulok ki, inkább tanulok, olvasok, barkácsolok a garázsban, netezek, tvzek, takarítok stb. mikor mihez van kedvem
2017. márc. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!