Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nektek nem lesz rossz kedvetek...

Nektek nem lesz rossz kedvetek vasárnap esténként hogy másnap munka van? Mit tesztek ellene?

Figyelt kérdés

Tudom, sablon szövegek, örüljön az ember hogy van munkája satöbbi, de lássuk be, mindenki életében van olyan periódus - pláne ha olyan munkája van amit nem annyira szeret vagy unalmas - hogy nem megy be nagy kedvvel a munkahelyére.

Szóval ti mivel teszitek túl magatokat ezen az érzésen?

Milyen munkát végeztek hogy nem szerettek bemenni?


2014. jún. 29. 21:51
 1/9 anonim ***** válasza:
nem lesz rossz kedvem, ha nem szereted a munkád, akkor gondolom, hogy nem szívesen mész
2014. jún. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Nem. En legalabbis nagyon varom, hogy menjek.
2014. jún. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
min2x kiverem a farkam. 30F
2014. jún. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Aktívan töltöm a napot, hogy estére elfáradjak, és ne agyaljak ilyesmin. Jó időben kirándulunk, vagy csak a környék fás-füves részeit járjuk be ebéd után, ha nincs kedvem/lehetőségem menni, akkor takarítani szoktam, vagy barátokkal összeülni kora délután. A lényeg, hogy olyasmit csinálj amit szeretsz, és nem a holnapon fog járni az agyad.
2014. jún. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 PawahDani válasza:
A 3. kommentelőtől kérdezem, hogy ez a 30F mit jelent, sok kérdésnél látom, és nem tudom mit jelent, kort? Vagy mi? És ha a kort jelzi akkor mért van ott az F betű?
2014. júl. 5. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

30F = 30 éve férfi a válaszoló

Az F/N a nemeket jelöli, a számok értelemszerűen a kort.

2014. júl. 5. 08:09
 7/9 PawahDani válasza:
Ja, oké köszi :D Csak annyira még nem ismerem az oldalt, és itt látok először ilyet.
2014. júl. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Megyek akkor is ha nincs kedvem,és próbálom olyankor is a maximumot nyújtani.Én szeretem a munkám de sajnos az a fajta ember vagyok hogy sokszor a magánéletem kihat a munkára.De persze a kávé nem marad el.
2014. júl. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem is ugyanez van... Mindig vasárnap este , sőt valamikor már délbe se akarok sehova menni mert rossz kedvem van. Erre csak az a megoldás hogy nem gondolsz rá , és eltervezed az hogy mit fogsz másnap délután csinálni! :D
2016. ápr. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!