Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Másnak is nehéz aki egyedül él?

Másnak is nehéz aki egyedül él?

Figyelt kérdés
Elég sok pénzügyi szorongásom és nehézségem van, nehéz fentebb jutni a világban. Kevés időm van azt csinálni amit szeretek, ha van sem mindig van kedvem csinálni. A szülővárosomtól messze költöztem mert rengeteg rossz emlék és traumatikus élmény köt oda, a szüleim segítenek így úgy. Néha belegondolok milyen egyszerű lenne véget vetni az életemnek, de az életösztön még itt tart. 23/f
2023. júl. 31. 13:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Ezek után ne mondja nekem senki hogy a pénz nem boldogít
2023. júl. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
86%

Kérlek még véletlen se jusson eszedbe ilyen butaság. Egyenesbe fog jönni az életed,mert kitartó vagy és ezekszerint mégiscsak boldogulsz egyedül. Ha nem szereted a munkádat akkor gondolkodj el mit szeretnél csinálni és válts. Tulajdonképp veszíteni valód nincs. Majd 10 év múlva büszke leszel magadra,hogy végigcsináltad.Legyenek céljaid és ne add fel amit kitűztél magad elé!


egyébként barátaid nincsenek akikkel néha kikapcsolhatnál? vagy tesók,unokatesók esetleg?

2023. júl. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szüleim néha segítenek anyagilag, ha nem lenne segítségem igencsak szűkösen élnék.
2023. júl. 31. 14:18
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Tudom miről beszélsz. Nekem sikerült kilábalni belőle, de nem egyszerű. Te viszont még nagyon fiatal vagy, sokkal több lehetőséged van változtatni. Szakmát, diplomát, gyakorlatot szerezhetsz néhány év alatt és nem maradtál le semmiről. 23 évesen legtöbb fiatal csak ábrándozik arról, hogy nem a szüleivel él. Ebben szerencsés vagy, úgyhogy ne hidd, hogy nincs rosszabb!
2023. júl. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
4.Jah csak még mindig nem teljesen önfentartó vagyok hanem segítenek.
2023. júl. 31. 14:56
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ugyedül nagyon nehéz manapság megélni és nem csak anyagi dolgok végett, hanem maga az egyedül lét nincs hosszútávon jó hatással az emberre.
2023. júl. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nekem nincs gondom az egyedülléttel, introvertált vagyok.
2023. júl. 31. 15:34
 8/11 anonim ***** válasza:

Én nagyon jól meg vagyok egyedül.

Senki nem beszél bele, hogy mit csináljak és senki sem húz le anyagilag.

Ráadásul nem számoltathat el senki, hogy mikor, mit, hol, kivel és meddig csináltam és mikor mentem pl. haza.

Azt vásárolok meg amit csak akarok és oda utazok el ahová csak tetszik.

Stb...stb...

2023. júl. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hidd el, egyedül van a legtöbb időd azt csinálni, amit szeretsz. Társ/család mellett kevesebb időd jutna arra.
2023. júl. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ezért sem keresek társat.
2023. júl. 31. 17:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!