Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha impulzív, pörgős vagyok...

Ha impulzív, pörgős vagyok ezt hogy nyomjam el vezetés közben ?

Figyelt kérdés
Vezetésben is ilyen vagyok, haladok, felcsesz ha valaki akadályoz, bevágok a körforgóba stb
2023. aug. 1. 13:16
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Oh, nem gond az, majd az élet elrendezi, nyugi. Az ilyenekkel vannak tele a híradók.
2023. aug. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%

Az lenne a legjobb, ha nem vezetnél, mert aztán az ilyen ostoba sofőrök miatt halnak meg, nyomorodnak meg vagy károsodnak meg teljesen ártatlan emberek, akik egyszerűen rosszkor voltak rossz helyen.

Amíg ennyire agresszív vagy, egyszerűen nem kéne vezetned, mert nem vagy rá alkalmas.

2023. aug. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
Az a helyzet, hogy jogositvanyod van, de nem vagy alkalmas.
2023. aug. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Menjél el pályanapokra, ahol lehet versenyszerűen vezetni. Forgalomban meg fogd vissza magad, mindenki más érdekében.
2023. aug. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Vezetni kell megtanulni, és a szabályokat betartani. Ha pörgős vagy, ha hülye...
2023. aug. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezért kellene a jogosítványszerzést szigorú pszichológiai alkalmassághoz kötni. Hogy eleve ne kaphasson minden hülye gyerek.
2023. aug. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én ebben a helyzetben csakazért sem egy atomerőművet vennék magamnak, hanem egy nyugisabb, de lassúbb autót, hogy még véletlenül sem veszélyeztessem sem önmagamat-, sem másokat a stíílusommal.

E mellett nyugodt zenét hallgatnék, még véletlenül sem innék meg előtte vagy 3 doboz energiaitalt pl.

2023. aug. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!