Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért kell valakinek ennyire...

Miért kell valakinek ennyire impulzívnak lennie?

Figyelt kérdés

Van egy iroda, ahol 6-an vannak együtt. Itt az egyik munkatárs nagyon impulzív. Ezen azt értem, hogy ő minden infót tud (ki megy el legközelebb, mi történt a másik irodában, milyen a főnök napi kedve; ha végez egy telefonnal, egyből bekapcsolódik-hozzászól a körülöttük lévő beszédéhez, vagy ha dolgozik valamit, és körülötte megy a beszéd, akkor abba is bekapcsolódik, stb.).

Ezzel fenntart egyfajta feszültséget is az állandó új hírei miatt, bár ez nem mindenkinek jön így le.

Mire jó ez neki?



2019. jan. 8. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
2019. jan. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem latom a problemat.
2019. jan. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Van olyan kollega, aki: mindig mindent tud(ni akar) es mindig mindent jobban tud :)
2019. jan. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amúgy dolgozik egyáltalán? Nem tudom, de inkább zenét hallgatnék és nem foglalkoznék vele.
2019. jan. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, dolgozik, csak mindig mindenbe bekapcsolódik. Igen, a zenehallgatás jó ötlet, jelenleg füldugóval próbálkozom: más furcsállja, de inkább ezt teszem (bár nem tökéletes)...
2019. jan. 9. 18:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nincs magánélete és ott éli ki magát.
2019. jan. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajna eléggé van neki magánélete. Előttem olyan a személyisége, mint pár mesefilmben a hajók elején lévő személyek, akiknek az a feladata, hogy jelezze előre, hogy "Föld!"-et lát. Na ez meg a modernkori változata, hogy "Veszély van!". Vészmadár, vagy valami hasonló szerep.
2019. jan. 10. 07:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!