Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aki szorongás miatt nem bír...

Aki szorongás miatt nem bír idegeneknek köszönni az is bunkó? Aki nem szándékosan nem köszön mindig amikor kéne

Figyelt kérdés
2023. aug. 2. 04:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%

Idegeneknek miért kell köszönni?


De egyébként igen, egy jó napot férjen már bele ha a helyzet úgy kívánha.

2023. aug. 2. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
69%
Szorongás miatt miért ne lehetne köszönni? Jobb bunkónak lenni?
2023. aug. 2. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
72%

Alap, aki nem köszön az bunkó. Valakinek nem köszönsz, hogyan magyarázod meg neki, hogy "bocsi, nem bunkó vagyok, csak szorongok"??


Nem értem, hogy milyen szorongás miatt nem lehetne köszönni embereknek? Legfeljebb nem köszön vissza. Akkor már ő a bunkó, nem te.

2023. aug. 2. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
97%
Én értem a kérdést, én is ilyen voltam és egy kicsit vagyok is. Ne úgy értsétek hogy bárkinek, esetemben néhány embert nem tudok hova tenni, köszönünk vagy nem, illetve hogyan köszönjek neki. Ez psyhés probléma szerintem amúgy, némi kissebbségi komplexus is játszik benne, én már sokat javultam benne szerintem. Az illető bunkónak fog nézni, igen. Szóval próbálj meg javítani rajta, elsősorban azzal, hogy magadat helyezed egy kicsit jobb helyzetbe a saját magad szemében. A szorongásod old meg először, meg azokat a dolgokat, amik miatt szorongsz/amik miatt kialakult hogy ilyen vagy. Teljesen normális ember vagy, az emberek sokfélék, ebbe bele tartozol te is, én is, azok is akik nem értik, azok is akiknek nem köszönsz. Szedd össze magad, nincsen semmi baj. Te egy teljes ember vagy és te uralod az életed, ne már. Köszönj ahogy éppen jól esik, ha nem köszön vissza, kit érdekel, ha utána gáznak érzed, ahogy köszöntél, kit érdekel. Valójában nem befolyásolja az életed. Hajráá
2023. aug. 2. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
31%

Gondolj arra,hogy 3 év múlva lehet arra sem fogsz emlékezni ki volt ez az ember akinek nem köszöntél

Annyira nem fontosak ezek az életben.

Ne pazarolj ilyen görcsölésre időt.

Kit érdekel,hogy xy mit gondol?

2023. aug. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
23%
Egyesek milyen gondokat ki nem találnak maguknak... Inkább örülnél, hogy nem áttétes rákod van például.
2023. aug. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
74%

Igen, bunkó.


Exem volt ilyen szorongó, akinek az is megerőltető volt, hogy nyilvános helyen találkozzon velem, emiatt inkább nem találkoztunk (áthívni? na azt nem). A boltban sem köszönt, csak mondta, hogy mit kér. Amikor kijöttünk, megkértem, hogy legközelebb köszönjön, ő meg leüvöltötte a fejemet, hogy "nem fogok mindenkinek köszönni". Mindenkinek :D A boltban a kasszásnak elég, kösz, és de, köszönj, mert ha nem köszönsz, egy bunkó paraszt vagy, bármilyen okod is van rá.

2023. aug. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
27%
Én nem szeretek már. Úgyis tudom hogy alapjáraton nagyjából mindenki szarik mindenkire. Akkor minek nyalakodjak? Ja, tudom udvariasság. Az nagyon a felszín!
2023. aug. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
81%

"Úgyis tudom hogy alapjáraton nagyjából mindenki szarik mindenkire. Akkor minek nyalakodjak? Ja, tudom udvariasság. Az nagyon a felszín!"


Na, az ilyen emberek szoktak panaszkodni, hogy mások mennyire bunkók velük, leszarják, semmibe veszik őket. Az eszükbe sem jut, hogy azért vesznek semmibe, mert te meg bunkó vagy, nem köszönsz, stb.


Amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten. Ha te bunkó vagy másokkal nem kell csodálkozni, ha ő is bunkó veled.

2023. aug. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
90%

Én már megérzem azt, aki szorong, meg nem tudja hogy kellene köszönni.

Köszönök neki én, betudom valami hasonló oknak, nem adom fel. :)

2023. aug. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!