Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 30 körüliek, kik azok, akik...

30 körüliek, kik azok, akik szintén nem látják és nem érzik magukat fiatalnak?

Figyelt kérdés
2023. aug. 4. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azok, akik nem látják és nem érzik magukat fiatalnak.
2023. aug. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon az ellenkezője vagyok, egy nagy gyerek. :D

Még hatvan évesen is gyereknek fogom érezni magam. Képtelen lennék megkomolyodni. Nem is akarok.

2023. aug. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is harminc körül vagyok, fiatalnak érzem magam, előttem az élet, mint tanulás téren legyen az intézményes, vagy az élet iskolája, akár karrier előrelépes, részben való voltoztatás, vagy módosítás téren.

Általánosagban azokra jellemző, hogy 30 évesen így érzik magukat, akik korán kezdtek rendesen dolgozni, gondolok itt betanitott munkások, gyári munkások, kemény fizikai munkát végzők és már kezdenek beleuni a munkába, a monotonitásba.

Esetleg pont ellenkezőleg akik harminc évesen se munka se tanulás stb. teren nem értek el semmit, vagy nem értek el amit annyira szerették volna, vagy hanyagságból, tehetségtelenségből, vagy türelmetlenségből.

2023. aug. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Inkább azért, mert a felén már túl vagyok, meg a testem változásai miatt, illetve amit véletlenül nem tapasztalok, arról hallok (pl sport terén miért ne számítsak erre arra)
2023. aug. 4. 23:54
 5/6 A kérdező kommentje:

Ma mindenki jön az őrültséggel, hogy a 30 fiatal, de ez irreális.


Tudom, biztos marha egészséges a sok vegyszer, amit megeszünk, a fekete tüdő és az, hogy gyakorlatilag nincsenek izmaink, de ettől még nem lehet át...ni a biológiát és fura számomra sokak hozzáállása.

2023. aug. 4. 23:55
 6/6 anonim ***** válasza:

Hajjaj, mit fogsz szólni a 40-hez?

Addig van esetleg 5-10 éved?

Nagy bajban leszel!

2023. aug. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!