Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Biztonsági őrnek mitől lettem...

Biztonsági őrnek mitől lettem ennyire szimpatikus, hogy állandóan a sarkomban volt a Rossmannban?

Figyelt kérdés
Na jó, nézett 3 korombeli nőt is, bár ők sem mély szegénységben élhetnek szerencsére. Zsír oldó és mosogató szert vettem, ami nem kicsi csomag, azt még úgy sem tudtam volna elrejteni, hogy vastag dzsekiben voltam. 27/n

2023. aug. 6. 14:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 3 Rossmann van a városban és az összesben folyton úgy kezel a biztiőr, mintha potencionális tolvaj lennék és ezt már több éve észrevettem. Szerintem ki van nekik adva, hogy mindig járkáljanak a vásárlók után, de arra még nem jöttem rá miért mindig rám tapadnak.
2023. aug. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
44%
Na, az ilyen helyeket kerülöm nagy ívben. Volt hogy megkérdeztem, hogy mi van, nem működik a kamera a hátsó szobában? Erre végre békén hagyott. De ha kísérget, akkor kimegyek és a kosarat is úgy vágom oda, hogy csattan, meg jó hangosan el szoktam köszönni. :D
2023. aug. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
55%

"Ilyen" van pl. egyes ALDI-kban is. Le kell az "ilyet" fárasztani, hogy:

"-Tudsz segíteni, vagy csak őgyelegsz itt?"

Tuti nemm tud segíteni, így sikerül beégetni:).

2023. aug. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

A Rossmann-ban ez elég gyakori problémának tűnik, szóval ne vedd magadra, bár tudom, hogy attól még pocsék egy érzés, és megalázó is.

Itt az oldalon olvastam többször, hogy sokan jártak már így, ismerősök is meséltek hasonló "remek" dolgokat, illetve saját bőrön is tapasztaltam már.


Volt, hogy anyával voltam bent, akkor is teljesen rám volt tapadva, és még csak diszkrét sem próbált lenni a biztonsági őr...

Valószínűleg parancsba kapták, hogy a fiatal lányokra/nőkre cuffanjanak így rá, vagy nem tudom, jobb ötletem nincs, mert eddig csak ilyen korú nőktől hallottam élőben ilyen történeteket.

2023. aug. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
52%

Lehet így próbál a nyomorult nőt felszedni xd.

Egyszer cba-ban egyik barátnőnket felszólította az idóta őr, hogy vegye le a kabátját. Átkutatták szerencsétlent mindenki szeme láttára, persze nem lopott semmit, csak kövér volt és ezek a barmok azt hitték, lopott áru miatt domborodik a kabát annyira... Na meg persze, volt kik kiélni a "hatalmukat" 😡🤦‍♀️

2023. aug. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
6%

Négyeske szívem, nekem ne firkálj privátokat, mert nem vagyok kíváncsi a kis kukidra egyáltalán! Habár eléggé férfias amazon vagyok, de nem érdekelnek a pasik az ágyban sem. Ha meg boltban talalkoznánk, meg fogsz ismerni nagyon hamar, mert előbb esel a polcoknak, mint kikezdjél velem. Örülj neki, ha nem a mentő fog elvinni!

Elvira

2023. aug. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
74%
Rossmann híres erről, hogy kísérgetnek. Lehet ez van kiadva a nyomorultaknak.
2023. aug. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Rossmannba ugye többnyire nők járnak, és többnyire nem hajléktalan nők... Tehát nem igazán fordul meg ott olyan küllemű emberke, aki ténylegesen kelthet némi kus gyanút. De az őrnek ugye mutatnia kell, hogy csinál is valamit ezért aztán random követni kezd valakit, mint a kiskacska...

Nyilván a szolidabb külsejű nőt fogja követni, akiről nem feltételezi hogy beszól neki, vagy hozzávágja a kosarat.

Mellesleg teljesen feleslegesek, mert nyilván minden vásárló seggében ott van a rentett kamera, amit a hátsó szobában lesnek.

2023. aug. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nézd a jó oldalát. A Rossmannba betérve 10 percig úgy érezheted, egyenruhás személyi testőröd van. Szerencsére ezért a luxusért nem számolnak fel külön díjat.
2023. aug. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
10%

#7:

Te kis kanapéhuszár, az interneten nagy apofid, de ezt az életbe nem mernéd megtenni, ha ott lenne a nyomodban a biztiboy. 😊

2023. aug. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!