Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagy hülyeségbe keveredtem,mit...

Nagy hülyeségbe keveredtem,mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap este,ittas állapotban voltam a barátaimmal,és haza fele menet,be dobtak egy ablakot az egyik ismerősömnél,nagyon aggódom hogy nagyobb baj lessz ebből,mit tegyek? A barátaimat nem szeretném feldobni,de félek hogy nem jövök ki jól,ebből az egészből. Hogyan ússzam meg következmények nélkül
2023. aug. 7. 13:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%

Ha vállalni szeretnéd akkor menj át és kérj elnézést és térítsd meg a kárt.. nyilván a barátaiddal közössen kellene, de aki itt tart, hogy szerinte poén bedobni egy ablakot az nem valószínű, hogy veled tart..


Nagyobb bajod egyébként valószínűleg nem lesz, mert ilyenért nem hiszem, higy feljelentenek. Nem ér annyit.

2023. aug. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
24%
Egyszerűen éled tovább az átlagpolgárok boldog életét.
2023. aug. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Most hogy már kijózanodtatok, beszéld meg a barátaiddal, hogy szólni kéne, vállalni a felelősséget, bocsánatot kérni.

Ha nem akarják, akkor nem biztos, hogy ők a legjobb barátok számodra, mert úgy tűnik, téged zavar és nem vagy egy balhés gyerek.

2023. aug. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Következmények nélkül?

Legjobban úgy úszhatod meg, ha vállalod a tetteid következményeit.

2023. aug. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
18%
Aludj egyet, hátha kihevered.
2023. aug. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Igazából, nem nagyon lehetne beszélni az ismerősömmel,mert nem egy nyugodt ember,és nagyon fel húzná magát,szóval nagyobb baj is lenne belőle.
2023. aug. 7. 14:04
 7/16 anonim ***** válasza:
57%

Most szerintem húzd be füled-farkad, hátha megúszod ha nem kopogtatnak.

Nem tudom mekkora a kár.

2023. aug. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
49%
Te basztad be ? Nem . Titkold el, a tagot és a csoport is kerüld mert sunyi troger sittes csicskák .
2023. aug. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
85%

Mindenki felhúzná magát, mert kár érte. Csak ha már betörték az ablakod, akkor nem mindegy, hogy azon kell kattognod hogy vajon be akartak-e törni és próbálkoznak-e még vagy valami haragosod van; vagy esetleg csak valami hülyegyerek itta erősre magát és 'véletlenül' őt találta el (és még talán meg is bánja amit tett és meg is téríti a kárt).

Vergődni van, felelősséget vállalni már nincs faszotok persze, olyankor mindenki lapít. És ha megússzátok, akkor már feljogosít a következő alkalomra, hogy ezt bárkivel meg lehet csinálni, mert úgysincs következménye.

2023. aug. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
60%

Innentől kezdve nincs barátság, vagyis távolról.

És kapcsold ki a telefont, aludjál sokat, szerezz új barátokat.

2023. aug. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!