Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » S. O. S.! Azt hiszem, óriási...

S. O. S.! Azt hiszem, óriási slamasztikába keveredtem/fogok keveredni! Mit csináljak? (tanár-diák viszony)

Figyelt kérdés

9.-es vagyok,az egyik tanárom hamar felkeltette az érdeklődésemet,és ha enyhén is,de viszonzásra került ez a dolog. Magyarán,valamilyen szinten viszonyom volt a tanárral. Itt persze nem arra kell gondolni,hogy lefeküdtem vele,vagy smároltunk és egyebek. Ilyesmiről szó sincs! Csupán annyi,hogy sokszor megdicsért,hogy milyen szép vagyok,megsimította a kezem,összekulcsoltuk a kezünket,interneten egyszer-kétszer leveleztünk,hozott nekem születésnapomra virágot,ilyesmik. A bonyodalmat a történetbe a legjobb barátnőm hozta,ugyanis osztálytársak vagyunk,és ha ez még nem lenne elég,az én mostani tanárom neki a volt osztályfőnöke volt.

Sokszor meséltem neki róla,pontosabban ő faggatott. Annyit mondtam el neki,hogy van az iskolában valaki,aki nagyon tetszik,mindig kérdezte,hogy hányadikos,de erre mindig csak egy "Ezt nem mondom el!"-lel válaszoltam. A legnagyobb hibát viszont ott követtem el,hogy néhány padra felírtam a monogramját.Már szörnyen bánom,hogy ezt megtettem. Pechemre,nagyon ritka neve,ezáltal monogramja van,ezért össze se lehet téveszteni senki mással.

Időközben a mi kis románcunknak vége lett,mert nem bírtam azt az állandó nyomást,terhet magammal cipelni,amit az adott,hogy ez a dolog tilos,amit mit csinálnuk,és bármely pillanatban lebukhatunk. Nemsokkal később meg is tetszett egy korombeli srác,és azt a barátnőmnek nem mondtam,hogy ő már újabb valaki,csak azt mondtam,hogy ma is láttam,hogy nagyon megbámult,és emiatt egész nap mosolyogtam.

Ezen a héten hiányoztam,és most történt,hogy a barátnőm írta,hogy azt hiszi,hogy rájött,ki az én "kiszemeltem". Mikor ezt írta,akkor semmi rosszra nem is gondoltam,azt hittem,hogy arra a fiúra jött rá,aki nálam 1 évvel idősebb,mert már amúgy is meg akartam a barátnőmnek mutatni a srácot. Kérdeztem,hogy honnan jött rá,mondta,hogy egy iskolai dologról. Kérdeztem,hogy valaki utánam kérdezett-e,de azt mondta nem,majd hétfőn elmondja a dolgot. Ezt akkor még nem értettem. Később írta,hogy ha valóban őt találtam meg,akkor nagyon furcsa,ha nem,akkor is érdekes a dolog. Ezt a mondatot sem értettem még akkor. Nem is tudom honnan jutott eszembe,de hirtelen belémnyilalt a gondolat,hogy nem a 10.-es fiúra jött rá,hanem a tanáromra. Úgy elkezdtem szédülni hirtelen,hogy majdnem leestem a székről,annyira belém állt a görcs emiatt. Szerintem az történhetett,hogy meglátta a padomnál a monogramot,és egyből rájött,hogy kit is takar az a monogram,majd eszébe jutott,hogy miket mondtam neki,hogy pl. hogy megbámult,csakhogy azt a 10.-es fiúra értettem,bár ezt ő nem tudhatta.

Még most több dolog is kétséges,holnap már sokkal okosabb leszek,mert akkor fogunk erről beszélni.

De:

Ő nem az a tipikus árulkodós kislány,és ismerem,hogy tudjam,hogy szánt szándékkal nem mondaná el senkinek,de az pl. megeshet,hogy valakinek véletlenül elkotyogja,az továbbadja,és hamarosan az egész iskola tudni fog az esetről,beleértve a tanárokat is.


Hirtelen,most három 'alibi' dolog jutott eszembe,az első,hogy mikor megkérdezi,hogy én írtam e oda a monogramját,akkor letagadom a dolgot,hisz az a tanár nagyon sok gyereket tanít,és azokon a termekben,és azokon a helyeken,ahol én ülök,és ahova írtam a monogramot,ott még ezer másik gyerek is ülhet. Nem hülye ő,de ezzel esetleg meg lehet próbálkozni?

A második dolog,hogy nagyon Románia mániás vagyok,és ezt ő is tudja,hogy nagyon sok román fiút ismerek,és esetleg kitalálhatnék egy román fiút nevet arra a monogramra,azt úgysem tudná ellenőrizni. Ez szerintetek jó ötlet lehet?

A harmadik dolog,ami annyira nem mentene meg,bár ezt már amúgy is meg akartam lépni,hogy bemutatom neki a 10.-es srácot,hogy végig róla beszéltem.


Szerintetek ezek az opciók közül valamelyik beválhatna? Vagy ha nem,mert túl átlátszóak,akkor mit mondjak neki?Olyan érv kéne,amit tuti bevenne!

Ja,és még egy dolog,így a végére,hogy nem 100%,hogy valóban rájött a dologra,de én 90%-ban biztos vagyok benne.

Mindenkit nagyon szépen megkérek,hogy ha bármiféle segítő választ tudna adni,kérem írja le,mindenkit felpontozok! Minden egyes választ valóban nagyon megköszönnék,mert valóban nagyon-nagyon meg vagyok ijedve!

Én 15 éves vagyok,a tanárom 41 éves,a barátnőm 14 éves,és a másik fiú pedig 16 éves.


2018. jan. 28. 17:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Csak a tanár-diák viszony maradjon meg köztetek, felejtsd el. Legalább neked legyen eszed, ha már ő játszik a munkahelyével.
2018. jan. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Akkor most leírom érthetően. Már teljesen elfelejtettem a tanárom,semmit sem akarok tőle a továbbiakban! Nekem ott van az a fiú,egész jól alakulnak a dolgok amúgy is.
2018. jan. 28. 17:52
 3/12 anonim ***** válasza:
97%

Ha nem történt köztetek semmi, teljesen fölöslegesen parázol.

Egyébként ha osztálytársak vagytok, hogy lehet az, hogy neked tanárod az illető, neki meg csak a volt osztályfőnöke? Ráadásul úgy, hogy most kerültetek középiskolába?:-)

2018. jan. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Bazz ez a tanár de szánalmas. A román vonal bejöhet, meg a monogramm letagadás is.Vagy ez vagy az ne egyszerre a kettőt. Viszont a 16éves srácot bemutatni hogy "végig róla beszéltem" azért gáz mert hamar ki fog bukni mióta is szimpatizáltok, az pedig jóval rövidebb mint a "viszonyod" a tanárral.
2018. jan. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Viszont a dolgok már megtörténtek,nem tudom elmismásolni,bármennyire is szeretném. Valamit muszáj lesz beadnom a barátnőmnek,mert ha nem teszem,óriási bajba is keveredhetek. Ehhez kérném a segítségeteket!
2018. jan. 28. 17:55
 6/12 A kérdező kommentje:
Úgy,hogy ez egy általános iskola és gimnázium egyben,ő neki általánosban volt az osztályfőnöke,engem idén tanít,őt már nem tanítja,mert más csoportban van az adott tantárgyból.
2018. jan. 28. 17:57
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
Ha a barátnőd felhozza a témát és megkérdezi, hogy a tanár-e a "kiszemelted", akkor röhögsz és azt mondod, hogy "nem, Laci az a 10.B-ből". Ha rákérdez a monogramokra, akkor azt mondod, hogy regényt/történetet/fanfictiont írsz és abból az egyik szereplő neve. Még van időd kitalálni egy nevet ugyanazokkal a kezdőbetűkkel és kitalálni hozzá egy történetet.
2018. jan. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%
Vagy úgy.:-) Elég kamuszagú a sztori, hogy a 41 éves pasi virágot visz a szülinapjára a 14-15 éves tanítványának, és ez senkinek nem tűnik fel, még az igen kíváncsi legjobb barinőnek sem.:-) No mindegy, tegyük fel, hogy igaz, továbbra sem érthető, min parázol, ha nem volt vele semmi. Szeptemberben kezdett tanítani a fószer, most január van, és már rég el is felejtetted.:-) Hacsak nem kamuztál a barinőnek egy csomó hülyeséget, mert akkor érthető. Mindenesetre írd bele szanaszét a könyveidbe, füzeteidbe még pár tanár monogramját, a pasiét is, és akkor mondhatod azt, hogy csak unalmadban firkálgattál.
2018. jan. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
40%

Az olyan emberek miatt, mint a tanárod vezetném vissza a halálbüntetést.

Nyugi, nem fog kiderülni a dolog; az ilyenek sosem derülnek ki, a tanárod vígan fog még gyerekek között tanítani amíg el nem éri a nyugdíjas kor, te pedig 10 év múlva visszagondolsz ezekre a "kézsimogatásokra" és próbálod majd nem elhányni magad.

2018. jan. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
85%

Ez az egész úgy hangzik, ming egy kamaszregény.

Ha van valami valóságalapja, akkor sem tudom, hogy egy felirt monogramból, hogy jöhetne rá a barátnőd, hogy a tanároddal volt "viszonyod". Sokan plátói szerelemből is írnak fel monogramot. Én ennyi idősen sztárokét írtam fel, mégsem gondolta senki, hogy kapcsolatunk van...

Ha meg ennek a tanáros dolognak van valóságalapja, akkor elég beteges. Főleg az ő részéről.

Ha meg tényleg ilyen jó barátnőd, akkor meg elmondhatod neki, hogy tetszett a tanárod, mert sokkal érettebb, de rájöttél, hogy ez undorító dolog és közben megtetszett más is. Megesik ebben a korban, hogy a kamaszok érdeklődését idősebbek is felkeltik. Addig nincs gond, amíg nem lesz belőle semmi.

2018. jan. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!