Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha megkérdezik, hogy mi a...

Ha megkérdezik, hogy mi a célod az életben, és mi motivál a mindennapokban, mit válaszolsz?

Figyelt kérdés
A minap feltették nekem ezt a kérdést, és őszintén nem tudtam rá válaszolni. Persze, kicsit távolibb jövőben egy odaadó férj, és két szép gyermek, idáig ment. Viszont azt érzem, hogy életunt vagyok, a munkámat sem szeretem, kvázi túlélem a napokat, és nem megélem. Fogalmam nincs, hogy mi motiválna a mindennapokban. Hobbim nincs, karrierista nem vagyok, és törekvésem sincs arra, hogy fejlesszem magam még munka után, hogy egyre feljebb és feljebb lépjek a munkahelyen. Titeket mi éltet, mi a célotok a jövőre nézve? Kort is írjatok legyetek szívesek.
2023. aug. 7. 16:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%
Mindig van valami, amit várok és elakarok érni. Jelenlegi célom egy Powerwolf koncert, hosszú idő után újra barátnőt találni és egyebek. Hosszabb távon családalapítás, és valami emlékezeteset alkotni. 21/F
2023. aug. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%

Amikor őszinte akarok lenni, akkor azt, hogy semmi.


Amikor meg nem, olyankor próbálok kitalálni valami ürügyet arra, hogylétezzek még. De sajnos a legtöbben már átlátnak a szitán.

2023. aug. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Hogy titok.
2023. aug. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Bocsánat, nem írtam kort. 24 éves vagyok. 17 éves korom óta dolgozok, úgyhogy az eddigi 7 munkában töltött évem alatt 37-et öregedtem.
2023. aug. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én már túl vagyok a család alapításon így ez mindenképpen motivál. De ott van még az edzés amire újra rákellene venni magam, ami nem egyszerű, de ha sikerül akkor az is egy jó motiváció. 32f.
2023. aug. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Semmi! -Nyugiban lehúzni a rolót.

Semmi értelme egy olyan élettérben célokat kitűzni, amelyben már az sem igaz, amit gondolnak az irányítói.

Valahányszor kijelöltem magamnak egy célt, mindig előkerült az ügyeletes szemétláda, aki telibe sz@rta a terveimet - és meghiúsította annak megvalósítását.

Tervezzen ide a járvány - minél több hullát!

2023. aug. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
28%

Családot alapítani, elérni egy olyan fizikumot ami nem kevés erőfeszítésbe tellik és szeretnék majd saját vállalkozást. Illetve egyszer el akarok menni New York-ba, Izlandra és Argentina legdélebbi pontjára.


Én ezt válaszolnám.

2023. aug. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mindig hazudok valamit.
2023. aug. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
a céljaim megvalósítása
2023. aug. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem csomó dolog van, amit szeretnék még megvalósítani az életemben. Edzés, autózás, írás, festés/rajzolás témákban vannak célok, amiket szeretnék elérni. Az utóbbi években sajnos elég lehetetlen helyzetben voltam, csak az autózás és az edzés maradt a két vigaszom, ezekkel vegetáltam, ezekben tudtam csak fejlődni. Az alkotói tevékenységekkel meg csak vártam a csodát, de mostanában valamennyire sikerült visszacsempészni őket az életembe. Dolgozni már nem igazán tervezek többé alkalmazottként, szeretném végre hasznosítani az agrár+kertész végzettségemet, és a sok éves álmaimat, terveimet elkezdeni valóra váltani. (Családom már van.) 39 vagyok.
2023. aug. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!