Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért várják el a mai világban...

Miért várják el a mai világban tőlem hogy elfogadjam a melegeket? meg mindenféle hülyeséget? Mindenkinek más szexualitása van, mindenki elakar dönteni magáról mindent, amit nem is lehet megváltoztatni. Tudományos tényeket akarnak meghazudtolni stb?

Figyelt kérdés
Ezeket miért kéne elfogadni nekem? És egyáltalán miért ad a világ ezeknek a véleményére?
2023. aug. 8. 21:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
6%

Mert kifordult magából a világ.

Sátán megtalálta az utat, hogy hogyan csináljon a Földből élő poklot és ennek a folyamata már elkezdődött.

Ha van egy kis eszed, akkor imádkozz, hogy az ítélet órájában ne kelljen itt maradnod.

2023. aug. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Miért várják el a mai világban tőlem, hogy emberséges legyek másokkal, amikor a k u rva gazdagok pont lesz@rják mindenki más jogait?


Miért kéne EZEKET a k u rva gazdagokat elfogadnom, amikor csak pusztulást hoznak a világra, és a jóságosra kiszínezett cselekedeteiket is csak pénzügyi érdekből teszik?


Szóval, amúgy téged miért pont a melegek foglalkoztatnak leginkább? Náluk ezerszer irritálóbb embereket kellene először megvetned.

2023. aug. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
5%

2-es, definiáld kérlek, hogy gazdag.

Biztos megvan a magad gazdagsága testvérem.

2023. aug. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze, egy harmadik világbeli emberhez képest gazdag vagyok, ugyanakkor ebben a relatíve gazdag helyzetemben véletlenül sem tudok (és nem is akarok) emberek tömegeinek életére pozitív vagy negatív hatással lenni direkt, csak azért, hogy pénzben mérhető előnyökre tegyek szert.
2023. aug. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
25%
Nem konkrétan a melegekkel van a probléma, hanem azzal, hogy annyira törekednek önmaguk elfogadtatására, hogy szinte már istenként kellene tisztelnünk őket, amiért a saját nemükhöz vonzódnak. Melegfelvonulás van nekik rendezve, kéretlenül az arcunkba vannak tolva, már-már hányingerkeltő szinten, ennyi erővel a heteróknak is lehetne felvonulásuk. Szerintem egyre megy, hogy homo vagy hetero az adott pár, mindenhol sok, ha nyilvános helyen nyalják-falják egymást, otthon a 4 fal között meg mindenki azt csinál, amit akar.
2023. aug. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%
Nem konkrétan azzal van a probléma, hogy valaki utálja a melegeket, hanem azzal, hogy próbálja úgy beállítani az álláspontját, hogy hát ő nem utálja őket, de azért az már sok hogy emberek közé mennek és létezni mernek.
2023. aug. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

Miért vagy elnyomó?

kicsit több tiszteletet, én egy fekete, vegetarianus, transzfesztita enby vagyok, aki kagylova fogja atopersltatni magat, szóval jobb ha megtisztelsz es nyomsz el!

En leszek az elso vegan kagylo, bmeg.

2023. aug. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%

#7:

Sztem meg gyere le a kábsziról öreg, kezd megártani.

2023. aug. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
86%

Mert mit fáj neked, ha valaki meleg?


Gondolom férfi vagy. Gondolj úgy az egészre, hogy "Legalább több nő marad neked." Ha ennyire zavar a dolog..


De alapvetően én azt megértem, hogy valaki túlzónak érzi már ezt a LMBTQ propagandát meg az erőltetését.. Engem mélységesen hidegen hagy az egész, felőlem akárki lehet bármilyen szexualitású. Nem fogja az én életem tönkre tenni, mert valaki épp a kaktuszokra gerjed.

2023. aug. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Miért mit tehetnél mást, mint elfogadod?


Persze élhetsz burokban is, de annak mi értelme.


Amit sokat túltolásnak hisznek az a több évszázados elnyomás utóhatása.


Egyáltalán az a kérdés, hogy miért van az, hogy mások azt hiszik, hogy az ő véleményük érdekel bárkit is?


Akit zavar a melegek körüli túlzott figyelem, azok maguk is figyelemre vágynak.


"Jaj, én csak heteró vagyok, már nem vagyok, különleges."

2023. aug. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!