Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megváltoztassam a külsőmet...

Megváltoztassam a külsőmet egy "barátnő" unsztolására ha ő amúgy se fogad el amilyen vagyok?

Figyelt kérdés

Egy barátnőnek nem igazán nevezhető barátnőm állandóan lenéz amiért fiúsan öltözködök de én így érzem jól magam. Ő szerinte csinosan, nőiesen kéne öltözködnöm. Csak az a fura, hogy bármikor ha kérek tőle véleményt pl.hajszínben, formában, küldök neki képeket mindig -ez csúnya -neked nem állna jól...stb a válasz mintha bárhogy próbálkoznék semmi nem jó neki. Szerintem még ha nőies is lennék akkor is lenne valami ami nem elég tökéletes neki. Viszont bánt, hogy nem fogad el amilyen vagyok. Szeretek fiúsan öltözködni, fiús hajam is van, nekem így jó én elfogadom ahogy ő szokott kinézni, csinos nőies stb...de ő miért nem tud engem elfogadni? Bármikor ha véleményt kérek tőle akkor jön a lehúzás nem is értem. Barátnő az ilyen? Én szívem szerint nem változnék meg csak miatt, mert amúgy nincs nekem senki aki miatt jól kéne ki néznem, aki meg van az úgy elfogad ahogy vagyok kivéve őt...Tudjátok ez a tomboy kinézetem van. Nekem így jó.

Előző kérdésem: https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__baratok-baratsagok__..



2023. ápr. 12. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Azért nem tud téged úgy elfogadni ahogy vagy mert nem jó barátod.

Én ilyennel egy percig nem tartanám tovább a kapcsolatot. A baratság alapköve a támasznyujtás, a bátorítás, az, hogy lehet benne bízni hogy a legjobbakat akarna neked. Nála ez nincs így.

2023. ápr. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Már magadtól is sejted, de nem vagytok barátok. Nem arról van szó, hogy nem fogad el. Folyamatosan ledegradál, mert ő ettől érzi magát szebbnek/jobbnak. Ha nőiesen öltözködnél, akkor is fikázna folyamatosan. Teljesen mindegy.


Ez amúgy a tipikus példája annak, hogy miért nem volt soha barátnőm a 34 évem alatt. :D

2023. ápr. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Úgy szeretne felöltöztetni téged ahogy amugy ő szeretne, csak előbb látni akarja, milyen visszajelzést kap a vágya, aztán ha tetszik az a valami rajtad másoknak, akk ő is felvesz olyat vagy olyanra festi magát vagy ilyesmi. Ne legyél próbababa szerintem.
2023. ápr. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

NEM!


Ne akarj más lenni, mint aki vagy!


Pláne ne egy ilyen senkiházi kedvéért.


Ha így nem kellesz neki, akkor dobd ki a francba!

2023. ápr. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"így érzem jól magam" ... van kérdés? nincs.

"barátnőnek nem is igazán nevezhető" ... akkor hagy már a picsába az egész személyt...

2023. ápr. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ő nem a barátod. Ha azt érzed, hogy egy kapcsolat nem épít, akkor engedd el.
2023. ápr. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mit szenvedsz vele?
2023. ápr. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!