Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek hol lehet Madelein...

Szerintetek hol lehet Madeleine Mcann?

Figyelt kérdés
Immáron 16 éve, hogy nyomtalanul eltűnt ez a szegény kislány és mintha a föld nyelte volna el.Nagyon sokan gyanúsították annak idején is és még a mai napig is a szülőket, hogy valami közük volt lányuk eltűnéséhez, de mivan akkor, ha tényleg elrabolták és a mai napig fogvatartják?Szerintetek mi lehet az igazság?Életben lehet és előkerül valaha?
2023. aug. 11. 17:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Követem a kérdést, érdekelnek a válaszok.
2023. aug. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
69%

Itt azt írják valószínűleg màr nem él és vmi német állampolgár a gyanúsított

[link]


Én azt nem èrtem a többi eltűnt gyerek mièrt nem kap ekkora sajtóhíreket? Vagy ő mièrt kap?

2023. aug. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
16%
Mikor fogtok már végre lekattanni erről a szegény gyerekről. Elég sok gyerek volt már a történelemben, akik eltűntek, soha többé nem látták őket, és soha nem derült ki, hogy mi lett velük. Miért kell ezen még mindig csámcsogni?
2023. aug. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Minden esetben pedofilok, bántalmazók(ritkábban szervkereskedők)vannak a háttérben.
2023. aug. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Egyértelmű!

Az orvos házaspár, hogy nyugodtan szórakozhasson altatóval tömte a gyerekeket!


Túl sok volt az altató a kislánynak. Örökre elaludt.


Eltűnésnek álcázták.


Nem volt behatolásnak nyoma. Azt mondták, hogy NEM ZÁRTÁK BE AZ AJTÓT!


Persze!



A hullakereső rendőrkutya a szobában-ahol aludtak a gyerekek-, majd a bérelt autójukban is jelzett!

2023. aug. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Joseph Fritzl lányáról se gondolta volna senki, hogy még életben van és 19 év után előkerült.Vagy ott van Natasha Champus, aki 10 év után került elő.És bár én magam sem látok túl sok esélyt arra, hogy valaha is előkerül, de azért én bízom abban, hogy még valaha előkerül.És persze nem csak őt sajnálom, hanem mindenkit, akik úgy jártak mint ő.
2023. aug. 11. 18:13
 7/17 anonim ***** válasza:
Engem az is érdeelne, hogy a reptérről eltűnt német férfi előkerül-e. Még most is aktív az őt ereső Facebook oldal. Pedig ő is jó ideje eltűnt. Nagyon érdekel, hogy ő hová lett.
2023. aug. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Az ő történetét nem ismerem.Hogyan keressek rá?
2023. aug. 11. 18:47
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
#4: a legtöbb esetben családtag a bántalmazó és elkövető (beleértve az érzelmi, fizikai és nemi bántalmazást vagy erőszakot is), csak nagyon ritkán derül ki. Itt az elrablás csak egy fedősztori.
2023. aug. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ti ismeritek a sztorit?


Szerintetek normális az a szülő, aki azért, hogy vacsorázni és iszogatni tudjon a barátaival, altatót ad a gyerekeinek, és egyedül hagyja őket?


Véletlenül mindkét szülő beadta a nyugatatót a kislánynak. Örökre elaludt....

2023. aug. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!