Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A részegek miért gondolják...

A részegek miért gondolják hogy mások kíváncsiak arra hogy ők berúgtak?

Figyelt kérdés

Állandóan óbégat az összes mint akinek fáj valami. Éjszaka is van hogy nyitva az ablak mert meleg van, és hajnal 3-kor arra kell felkelni álmomból, hogy valamelyik ordít odakint. Mintha bárki kíváncsi lenne rá hogy ő beivott. Miért nem bír csendben hazaszédelegni és kész?

Másrészt, ez miért nem csendháborítás? Rendőr ilyenkor merre van?



2023. aug. 11. 23:46
 1/10 eznemlényeges ***** válasza:
100%

Nem gondolják ki hogy óbégatni fognak, csak úgy teszik. Ahogy észrevettem legtöbbször két részeg próbálja megértetni magát a másikkal óbégatással, mert annyira leitta magát hogy csak így tud kommunikálni.

Persze van aki csendesen hazavánszorog.


Csendháborítás, csak hát ki fogja arra szánni az időt, hogy hajnalok hajnalán ráhívja a rendőrt, aki ha egyáltalán kijön már valószínűleg csak hűlt helyét fogja találni a részegnek.

2023. aug. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Felénk a józan népség a rosszabb, zajosabb.
2023. aug. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondoljak azt. Leszarjak ki mit gondol 🤷
2023. aug. 12. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

En azt hallom mikor diákok énekelnek hangosan reszegen hajnal kettokor.

Meg nagy hahotázàsok es vmi kiskirálynak hiszik magukat.


Legszivesebben kézigránátot dobnék le egybol be tudnàk fogni.

2023. aug. 12. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az ilyeneknél általában vagy filmszakadás van, vagy más vágányon működik ekkor az agya, mert A, vagy agresszív lesz, vagy B vicceske (ez ritkább). Az alkohol, hozzá a drog és tsi. teljesen megváltoztatja-, és kiszámíthatatlanná teszi az embert.
2023. aug. 12. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Bár én nem óbégatok ilyenkor direkt, viszont amikor eljártunk bulizni az egyetemen és mentünk utána hazafelé és már volt bennem alkhohol, akkor mindig ha mondtam valamit vagy meg akartam kérdezni valamit, akik velem voltak elkezdtek csitítani, hogy ne kiabáljak.

Észre sem vettem, hogy kiabálva beszélek, végig úgy éreztem, hogy normál hangerőn teszem.

2023. aug. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Részegen oldódnak a szociális normák, és nem is feltétlen vagy tisztában azzal, hogy amit csinálsz, az gáz, vagy mások számára zavaró.
2023. aug. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A jozanok miert gondoljak, hogy a reszegek kivancsiak arra hogy ok jozanok, meg hogy megvan nekik?
2023. aug. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8, én még egy pasit sem láttam, ai világgá ordította volna, hogy megvan neki.
2023. aug. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pedig egyre tobb van beloluk 😀
2023. aug. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!