Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akik a Budapesti dunahidakrol...

Akik a Budapesti dunahidakrol a folyóba ugranak öngyilkos szándékkal azok általában tulelik ha tudnak usszni nem?

Figyelt kérdés

Nem zuhanak annyit és meleg mely a víz akor miért ott próbálkoznak?

Ösztön miatt úgyse fognak megfuladni ha tudnak uszni akor mi értelme?



#öngyilkos #Dunahidak
2023. aug. 12. 20:41
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért szerintem ahhoz elég profi úszónak kell lenni, hogy te olyan magasból úgy tudj érkezni egy gyors/erős folyású folyóba, hogy abból te ki tudj úszni. A legtöbbünk szerintem nem élne túl egy ilyen ugrást..
2023. aug. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
89%
Ha egy híd tetejéről leugrasz a folyóba, akkor bizony nehezen éled túl, mert ha akkora magasságból lezuhanva találkozol a víz felületével, az kb. olyan, mintha betonra érkeznél. Tudod, az öngyilkosok nem olyan testhelyzetben ugranak, mint a sziklaugrók, többnyire nem is tudják, milyen pózban lehet biztonságosan nagy magasságból vízbe érkezni. Azonkívül hiába tudsz úszni, ha a folyó sodrásával nem tudod felvenni a harcot. Ott van Németországban, Kölnben a Rajna, az konkrétan gyilkos folyó, fürdeni szigorúan tilos benne, mert olyan sebes sodrása van, hogy ha abba beleugrasz, az instant halál. De ugyanilyen Londonban a Temze is.
2023. aug. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
65%
Milyen ösztönről beszélsz?
2023. aug. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Megfulladni más mint vonat elé ugrani pl küzdeni fogsz.

Vizimento tanfolyamon tanultuk hogy nagyon veszélyes a panikolo ember osztonszeruen meg a mentore is úgy ramegy megfojtja.


Amúgy így a hiradasokban mindig kimentik akik ugranak amiket latam .van is ott valami gyorsreagalasu vizi egység a fővárosban.


Szerintem ha lábra érkezem simán ki tudnék uszni

2023. aug. 12. 21:19
 5/27 anonim ***** válasza:
55%

A kérdezőnek már egy tucat ilyen magas helyes, kilátós, Dunába hídról ugrós kérdése volt, és visszatérő témája az öngyilkosság a kérdéseinek (32 éves érdeklődő, hús-vér emberi lény, "kényeztett" gyerek, szerencsétlen, beteg stb.).

Ha már a modok nem hajlandóak tiltani őt, tanácsot ne adjatok neki.

2023. aug. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Nem az vagyok én csak 27 vagyok .

Enis sok hulyeseget szoktam kérdezni de nem ebben a témában.

2023. aug. 12. 21:25
 7/27 anonim ***** válasza:
97%
De az nem ösztön, az pánik.
2023. aug. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Azért élik túl, mert baromi forgalmas helyeken ugranak be, egyből rájuk hívják a vízimentőket, és olyan gyorsan kihúzzák őket, hogy túlélik. Ha látszat öngyilkosságot akarnék elkövetni, tutira a Margithídról vetném le magam szombat délután, napsütéses időben. Persze van, aki mégse sikerül kimenteni.

Meg ha valakit behúz egy örvény, teljesen mindegy, mennyire tud úszni, egy világbajnok úszó is megfulladna.

2023. aug. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Amúgy ez nem ötlet kérdés én ha csinálnám vonat aztán kész az biztos.



Dolgoztam vasúton láttam mi történik állatokkal és emberekkel alatgazolas után húztam is le vadisznomaradvanyt a vasutrol.


Emberből csak vért láttam és kisebb darabokat .le kellet öntenunk messzel az a fertőtlenítő a MÁV nal.

Barátnő elhagyta a palit állítólag aztán hát kiment az állomásra .... ennyit tudtunk meg.

2023. aug. 12. 21:32
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Akkor viszont gondolj arra, hogy nem egy mentálisan labilis és beteg ember olvashatja az ilyen kérdéseket, és nem lenne szerencsés ha ebből merítenének ötletet vagy bátorítást.

A 30-as éveiben lévő kérdező is pont ilyeneket szokott kiírni, és ő megerősítést vár ezekből.

2023. aug. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!