Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha nem...

Mit lehet tenni, ha nem akarok élni és nem félek meghalni, de ettől függetlenül nem akarok öngyilkos lenni sem?

Figyelt kérdés
Egészséges vagyok, legalábbis testileg de úgy érzem nincs miért élnem, nincsenek barátaim, párkapcsolatom vagy saját családom, csak az idősebb szüleim akiktől már évekkel ezelőtt elhidegültünk egymástól. Igazán sosem találtam a helyem sehol, semmilyen közegben, társaságban vagy helyen, sem fiatalabb koromban sem pedig felnőttként. Ezért már jó ideje nincsenek életcéljaim sem az életben, egyszerűen nem vágyom semmire csupán az életem végét várom de ettől függetlenül nem vetek neki véget.
2023. júl. 30. 04:19
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Pszichológust felkeresni elsősorban.
2023. júl. 30. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Találj valami èletcèlt.

Vagy valami pèldakèpet.

Minden èlet egyedi, kár lenne elpazarolni.


Èn is voltam hasonló cipőben.

Èn úgy oldottam meg levizsgáztam ès elmentem kamionozni. Ott van időd ès alkalmad az èlet dolgaim gondolkozni. Közben azèrt èrdekes ès szèp helyeken is megfordulsz. Nem csesztetnek basztatnak ,a magad ura vagy. Ès magyar viszonylathoz kèpest igen jó a fizetès.


(Nekem mindíg az volt a motivációm ,hogy elèrjem azt hogy ne legyen főnököm ,ès ne legyenek szarkavaró kollegáim.)


Pl engem mèg az is motivált hogy fiatalon csóró voltam ès vèkony mindenki csak lenèzett.


De mindenkinek meg kell találni a saját útját.


Mikor nem tudod mitèvő lègy akkor csak haladj apró tervekkel előrre. Az ad sikerèlmènyt ès motivációt.

Pl egy reggeli beszerzèse. vagy egy kávè vagy tea főzès ,valaminek a helyrerakása vagy megjavítása ,ilyesmik.

2023. júl. 30. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy mit szeretsz csinálni. Így kipróbálhatsz olyan dolgokat, amit normál esetben nem mernél.
2023. júl. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítőkész válaszokat!
2023. júl. 30. 11:26
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Sokan így vagyunk...várjuk a véget, csak k_rva lassan telik az idő
2023. júl. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5-ös, igen pontosan ezt érzem én is. Legtöbbször úgy fekszem le esténként hogy azt kívánom bárcsak ne ébrednék fel többet.
2023. júl. 30. 22:49
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős
2023. júl. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak szeretnél picit dumálni, nyugodtan írj
2023. júl. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm 8-as a felajánlásod, nagyra értékelem de lehet az a legjobb ha minél kevesebbet beszélek erről, minél kevesebbet foglalkozok ezzel és megpróbálom minél jobban mással lekötni a figyelmem.
2023. júl. 31. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!