Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi Pogány Induló igazi neve?

Mi Pogány Induló igazi neve?

Figyelt kérdés
Valaki tudja mi Pogány Induló igazi neve?
2023. aug. 13. 23:19
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
53%
Nekem attól van hányingerem, hogy ezekről az emberekről zene témakörben beszélünk...
jan. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
0%
11# Szar életed lehet ha ezen pörög az agyad... Nem tudom hallottál mar arról, hogy mindenki más... De mond mar el mi a zene
tegnapelőtt 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
37%
#12 Mindenki más, így van. Vannak például zenészek és vannak nem zenészek, utóbbiak táborát erősíti például Pogány Induló. Aki nem játszik semmilyen hangszeren és, az nem zenész, vagyis nem zene, amit kiad.
tegnapelőtt 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
28%

13# 💀



Elégé nem vagy képben a zene fogalmával...

tegnapelőtt 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
37%

#14 Attól, hogy hanganyag, még nem zene. A zene egy művészeti ág, megannyi mondanivalóval, lehetőséggel, érzelemmel. A zene egy kifejező eszköz, de ez a srác max a szövegeivel képes bármit is mondani, mert egyszerűen képzetlen, semmit nem tud a zenéről, nem alkalmas zeneírásra. Nem játszik hangszeren, nem tud énekelni, semmilyen zenei képzettsége nincs...akkor mégis miért tartod a produktumát zenének?

Én például képzetlen vagyok a villanyszerelés területén. Nyilván megtanulhatok egy-két nap alatt mondjuk forrasztani, de ettől még nem leszek villanyszerelő.

tegnapelőtt 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
0%
15# gratulálok 2 mondattal 4x mondtál saját magadnak ellent
tegnapelőtt 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
53%

#16 Na, mesélj!

Amúgy megjegyzem, a te oldaladról eddig semmilyen magyarázat nem érkezett arra, hogy miért kéne zenének tekinteni azt a hulladékot, amit ez a gyerek csinál.

tegnapelőtt 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
0%

Oke

1. Mindenkinek más az ízlése mint elmondtam neked hulladék én nekem nem.


2. Zenével kifejezel valamit az, hogy te csak a szavakat látod de nem érted a jelentésüket a te szegénységi bizonyítványod.


3. Hulladéknak nevezni valamit, ami NEKED nem tetszik az szinten és elég gaz.


4. Nem válaszoltál, hogy neked mi a zene mondj egyet.


Elmondom én neked mi a dalszövegeinek a mondanivalója.


5. Remélem vágod, hogy a felnőttek mikor te voltak fiatal is szarozták a zenéket amiket szeretett a korosztályod és az ő szüleik is az övéket és az ő szüleik is és így tovább már a felvilágosodásból is vannak feljegyzések ahol az idősebbek szarozták az új irodalmat meg kb minden mást ez mindig is így volt és lesz is.


6. Te se nagyon hoztál semmit csak annyit, hogy szerinted ez nem zene hát b.zdmeg ez aztán érv...

tegnapelőtt 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Tessék egy részlet egy zenéjéből:


"Az égből a fájdalom árad

Ebből festek egy lírai képet

Magam mögé helyezem a lakásban

Utána mondok egy példa beszédet


Balra festem az anyai ösztönt

Jobbra az atyai boldogságot

Középre festek egy fekete pontot

Meg azt a keserű romlottságot

A család, a testvéreim, a szeretteim

Itt van, mind a reményem..."

tegnapelőtt 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
53%

1. "Mindenkinek más az ízlése mint elmondtam neked hulladék én nekem nem." - Ez a vélemény, amit vagy elfogadsz, vagy nem.


2. "Zenével kifejezel valamit az, hogy te csak a szavakat látod de nem érted a jelentésüket a te szegénységi bizonyítványod." - Zene + szöveg = dal. A zene a dal hangalapú része, ami lehet végtelenül primitív és érzelemmentes, mint például Pogány Induló beatjei, de lehet rendkívül érzelemdús is.



3. "Hulladéknak nevezni valamit, ami NEKED nem tetszik az szinten és elég gaz." - A hidrogén az gáz...



4. "Nem válaszoltál, hogy neked mi a zene mondj egyet." - Ha nagyon magas színvonalat kell mondanom, akkor mondjuk Nightwish. Eleve ott kezdődik, hogy mindenki zenész...



"Elmondom én neked mi a dalszövegeinek a mondanivalója." - Ezek szerint a dalszövegek nem elgondolkodtatnak, nem érzelmeket váltanak ki, hanem készen van tálalva, hogy mit kell gondolni róluk...



5. "Remélem vágod, hogy a felnőttek mikor te voltak fiatal is szarozták a zenéket amiket szeretett a korosztályod és az ő szüleik is az övéket és az ő szüleik is és így tovább már a felvilágosodásból is vannak feljegyzések ahol az idősebbek szarozták az új irodalmat meg kb minden mást ez mindig is így volt és lesz is." - 22 éves vagyok. Nem azért szarozom, mert idős vagyok, hanem mert zeneileg egy nulla nem üti meg a minimum szintemet. Ez valakinek számít, valakinek nem, de arra szeretnélek emlékeztetni, hogy a kritikám egyedül a zeneiségére (illetve annak hiányára) vonatkozott.



6. "Te se nagyon hoztál semmit csak annyit, hogy szerinted ez nem zene hát b.zdmeg ez aztán érv..." - Na ez a tipikus szándekos félreértelmezés. De, én leírtam, hogy azért nem tekintem ezt zenének, mert nem zenész készítette. Ez objektív tény, nincs értelme vitázni. Kivéve persze, ha mutatsz olyan felvételt, ami bizonyítja, hogy P.I. bármilyen formában zenész.

tegnap 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!