Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyet lehet érteni azzal a...

Egyet lehet érteni azzal a megállapítással, hogy "a hosszú évek alatt amíg keresed az igazit, rengeteg kellemes éjszakákat lehet eltölteni az esélyesekkel is"?

Figyelt kérdés

2023. aug. 14. 13:15
 1/8 anonim ***** válasza:
rengeteg kellemes éjszakát(ezt nem kell többes számba rakni)*
2023. aug. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azok, akikkel csak úgy éjszakákat lehetett eltölteni, nem voltak esélyesek nálam...
2023. aug. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1.

Természetesen igazad van, így utólagosan ránézve már én is látom.

2023. aug. 14. 15:08
 4/8 anonim ***** válasza:
#3 ♥️
2023. aug. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem jönne be, ez olyan, mintha egy "közösségi, használt ember" lenne az illető, azaz: mindenkivel nyugodtan b*ik.
2023. aug. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

5.

Gyakorlatilag már minden ember "használt" amelyik nem szűz.

2023. aug. 14. 17:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem van benne valami. Nem hiszek abban, hogy az egyetlen igazi szerelünknek kell megtartanunk magunkat, addig is lehet tapasztalatokat szerezni (nem csak testileg, hanem érzelmileg is). Én nem feltétlenül úgy értelmezem ezt az idézetet, hogy egyéjszakás kalandokba kell keveredni, hanem hogy addig is lehetnek hosszabb-rövidebb párkapcsolataink. Bár az "kellemes éjszaka" fogalmazás miatt talán mégis erre utal..
2023. aug. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

7.

Egyetértek veled.

2023. aug. 15. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!