Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megy úgy a kakilás, ha (pl....

Megy úgy a kakilás, ha (pl. plázában, strandon) mellettetek lévő fülkében van valaki?

Figyelt kérdés

Volt ma egy ilyen "élményem" csak erről jutott eszembe. Egyik plázába bementem egy fülkébe, rákészültem, aztán pont benyit valaki a mellettem lévőbe. És utána pedig jött a kínos egymásra várás, szerintem neki is kakilnia kellett.


De én ilyenkor sajna leblokkolok. Úgyhogy kijöttem és bementem egyik távolabbiba...


25/n



2023. aug. 14. 20:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
64%
Nem szarok plázában, kibírom hazáig.
2023. aug. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Kitana. ***** válasza:
57%
Így menne, ha valami idegen, akit úgysem látok többet, viszont pl munkahelyen 3 WC van egymás mellett, ott nem szívesen kakilnék úgy, hogy valamelyik kolléganő van a másikban :D De szerencsére nem szokott kelleni melóban, egyszer volt rá példa, nem jött be épp senki.
2023. aug. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
71%

Én simán tudok, ha kell. Nem tartogatom, ha nem muszáj. Miért, más nem kakil, vagy mi, hogy ciki dolog?


(Nő)

2023. aug. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
53%

Osztom elsőt.

Es munkahelyen se.

Nem használok ilyen közwc-ket max pisilni.

2023. aug. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Én se szívesen megyek el nyilvanos helyen, de volt ma egy 3 órás meetingem késő du., gondoltam jobb a békesség, ha kirakom előtte, mert éreztem, hogy sok fog jönni... :/
2023. aug. 14. 20:25
 6/18 eznemlényeges ***** válasza:
46%
Én nem szívesen használok közwc-t, de ha már nagyon kell, vagy tudom hogy nem tudom hazáig tartogatni, akkor inkább elmegyek, mert nem szeretnék random panel kiskertjében szarás közben elsni, hogy épp ki jön arrafelé.
2023. aug. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
15%

Most ezt komolyan beszéljük már meg. Azt megértem, hogy a durva fosást, ami csurog be nem lehet visszatartani, de egy hétköznapi kakit tényleg nem lehet hazáig kibírni?


Illetve aki nem bírja ki, az milyen időközönként szokott általában kakilni?


Most ez viccesen hangzik, de tényleg érdekel.

2023. aug. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
ha csak 1 idegen, akkor simán.
2023. aug. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
43%

Nem hiszem el, hogy lepontoztok, pedig tényleg érdekel.


Napi 2x bizti kaksizok, tehát nekem ez nem vészhelyzet. Aki viszont heti 2x kakil, annál érthető, hogy nem akarja elszalasztani az alkalmat.

2023. aug. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
57%

7-es, én vissza tudom tartani 14 órán át is (pl. Úton vagyok, az autópálya melletti brutál mocsok wc-ket kerülöm), vagy a munkám miatt van, hogy 10 órán át nem vagyok mosdó közelben (pl. Nem az épületben dolgozok)


De ha kulturált helyen vagyok (munkahely épülete, pláza, város, étterem stb stb), annak a mosdójába bármikor elmegyek, ha érzem hogy kell.


Szóval nálam nem az játszik , hogy nem tudnám visszatartani, hanem eleve minek tartogassam, ha van normális wc a közelemben? Elintézem, aztán kész, nem szorongatom hazáig a csomagom.


(3. voltam)

2023. aug. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!