Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti éreztetek haragot, csalódot...

Ti éreztetek haragot, csalódottságot ha közelinek tartott emberek nem álltak mellettetek amikor gyászoltatok vagy nehézségen mentetek keresztül?

Figyelt kérdés
Emiatt távolság állt be a kapcsolatotokba vagy megszakadt?

2019. ápr. 28. 08:36
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
igen. De már nem haragszom egyikre se. Rájöttem,hogy rájuk nem lehet számítani.
2019. ápr. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem
2019. ápr. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Haragudni nem haragudtam, csak kicsit fájó volt a felismerés, hogy ilyenkor is csak róluk lehet szó. Szerencsére nem sok ilyen volt.
2019. ápr. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Távolság állt be közöttünk, és úgy érzem, ez már nem fog változni, egyszerűen én is bezártam előlük magam.
2019. ápr. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4-es ezzel jómagam is így vagyok.Inkabb idegen embereknek fogok segíteni mint nekik.
2019. ápr. 28. 09:38
 6/7 anonim ***** válasza:

Voltaképp 1 ember állt mellettem (de fizikailag segíteni ő nem tudott, hanem biztatott), amíg ápoltam a Hozzátartozómat és rajta kívül még egy, amikor már sajnos gyászoltam. :(

De a másik személynek nagyon nem sikerült eltalálnia, mire van szükségem, sokkal több kárt okozott, mint hasznot. Mondjuk tényleg segíteni akart, a jó szándék vezérelte, csak... nem úgy sült el.


A többi családtag (köztük Édesapám is) és a többi barát voltaképpen magamra hagyott.



Őszintén megmondom, azért maradt bennem tüske.


Valószínűleg nem tudja az ember, hogyan kell kezelni, amikor a másikkal ilyen történik (sőt, ha valakivel most megtörténne ugyanaz, mint velem 2016-ban, én se tudnám, hogyan kell hozzá állni). Tulajdonképpen én se tudom, akkor mi kellett volna nekem és most mi kellene annak, akivel ilyen történne. :(


Szóval próbálom elhessegetni a sértődöttséget, csalódottságot, mert csak kisebb részben van igazam és nem is vezet sehova...

2019. ápr. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6-os válaszoló: igen van úgy, hogy a másik ember több kárt okoz mint jót tesz azzal amit mond vagy tesz. Talan nem is tudja mindenki hogyan álljon hozzá a helyzethez,de attól még nehéz és rosszul érint,hogy nem jelentkezik senki egy séta vagy kávé erejéig sem.Amikor nekik volt rossz valami miatt én érdeklődtem.Nem elegek csak a családtagok amikor valaki gyászol.Hogy mire van szükségem?Jó kérdés egy kicsit kizökkeni abból amiben vagyok,időt tölteni valakivel és nem feltétlenül azért,hogy arról beszéljek ami történt.Lehet jó lenne egy közösséghez csatlakozni
2019. ápr. 28. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!