Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Már többen elfordultak tőlem...

Már többen elfordultak tőlem amiatt mert az anyámékat ócsárlom néha. Miért ilyen érzékenyek erre az emberek?

Figyelt kérdés
Olyan dolgok miatt szoktam őket, amik mások szemében jelentéktelen apróságok, de nekem nem az, sok bosszúságot okoznak az anyámék nekem de ide nem írom le. Viszont miért elég ez néhány embernek ahhoz hogy elforduljon tőlem? Miért ilyen érzékenyek a család témára?
2023. aug. 15. 14:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
A kérdés inkább az, hogy TE miért nem vagy az egy kicsit sem.
2023. aug. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Ha nekem folyamatosan szidnál valakit anyádat/tesódat/szomszédot/postást.... akkor én is "elfordulnék". Senkinek nincs kedve ezeket hallgatni.
2023. aug. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De konkrétan a család szidására a legérzékenyebbek úgy vettem észre amiatt utálnak leghamarabb meg
2023. aug. 15. 14:16
 4/14 anonim ***** válasza:
80%

Mert nekik is van anyjuk, apjuk.


Arra asszociálnak.

2023. aug. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Rühellem az olyan embereket akik állandóan szidnak valakit. Családot, nem családot, tök mindegy, idegesítő és fárasztó ezt hallgatni. Arról nem is beszélve, hogy az ilyen sunyi, mások előtt lapító de a hátuk mögött nagy pofával ócsárló férgek engem is tuti kibeszélnek valakinek.
2023. aug. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
58%

Te belecs@nálsz saját fészkedbe?

Meg van az ilyen emberről a véleményem, és az nem pozitív.

2023. aug. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
72%
Mesélj. Miért szidod a muterodat?
2023. aug. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%

Azt gondolom, hogy általánosan elfogadott nézet, hogy szülőt-családot nem fikázunk. A társadalom az ilyenekben nem akar részt venni, nem akar felelősséget vállalni, inkább lapít, ha ilyen környezetbe kerül, mint amilyet írsz.

Én viszont azt gondolom, hogy igazad van, és ki kell mondani, ha valami/valaki rossz, de nem lehet elvárni, hogy más is ezt a "követ fújja".

2023. aug. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%
Mert mindenkinek van problémája a családjával, de a másé senkit sem érdekel. És valóban, enyhén szólva sem szép dolog kibeszélni másnak.
2023. aug. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
23%

Azért mert a társadalom egy része álszent, egy másik részének pedig fogalma sincs arról, milyen az amikor valakinek toxikus szülei vannak.

Én sem hallgatnám a végtelenségig a panaszkodásodat, de tökéletesen megértelek téged, és egyáltalán nem gondolom, hogy a család szent és sérthetetlen lenne. És igenis van olyan helyzet amikor jobb elfordulni tőlük.


Én lassan 36 éves leszek. Volt már 1-2 csalódásom az emberekben, akár szerelmi, akár üzleti, akár baráti viszonyban. De mégis a saját anyám az aki a legnagyobb csalódást, és a legtöbb kárt okozta nekem az életemben.

2023. aug. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!