Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most mi ez a botrány a Fricska...

Most mi ez a botrány a Fricska és Gabi körül? Borzalmas vádakat vágnak hozzájuk, honnan veszik az emberek pl azt hogy többekkel is kapcsolatban volt?

Figyelt kérdés
Én sem csípem a csajt, de milyen durva már hogy valószínűleg semmi sem igaz az egészből és nem tudja tisztára mosni magát, a mocskolodó kommentek meg ömlenek rájuk?
2023. aug. 16. 06:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
27%
Kik azok? Vagy mi ez?
2023. aug. 16. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
27%
Reddit > “hunfluencers” ott fent van minden ilyen pletyka.
2023. aug. 16. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%

1, Telenyomták az emberek képét az álszent cukiságukkal, ráadásul túljátszottan. (Gabi kb. egy értelmi fogyatékos szintjét hozta abban az éneklős műsorban "szerelem" terén.) Ezt levezetik az emberek.

2, Azért annyira mégsem valószínű, hogy semmi sem igaz. A megcsalás az biztos, ez már kiderült.

2023. aug. 16. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Én nem szeretem a sztárpletykákat, de ez hogy a kárpátok szentasszonya félrekúrt ez még szerintem is nagyon szórakoztató 😂
2023. aug. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%

Az embereknél kiverte a biztosítékot, hogy adja a nagy hazafias, vallásos családanyát. Aztán kiadnak egy közleményt ( mint derült égből villámcsapás), hogy vége és a gyerek érdekei blablabla... Erre órákkal később már valami faszival összeboronálják, de már itt látták, ott látták, ott aludt, beköltözött, Krausznál a gyerek, családi napon lépnek fel stb..

Az ilyen jellegű ámokfutást még a hétköznapi munkából, átlagos módon élő emberek környezete is megszólná. Azért, mert megrökönyödést okoz. Etikátlan, erkölcstelen, jellemtelen, irritáló, idegesítő és a nap minden percében az arcunkba tolakszik még akkor is, ha csak a híroldalakat böngészed is, a közé szúrt bulvár címekből az egész történetet megismerheti az is, aki soha nem olvasott el róluk egy teljes cikket. Van, akit ez tényleg nem érdekel, de mégis kialakult véleménye lesz a felületes információkból is, mivel, ha olvasol, közösségi médiát használsz, akkor megkerülhetetlen, hogy ne szivárogjon be a mindennapjaiba. Egyébként nem is az a legnagyobb gond, hogy ez megtörtént, "vótmá" ilyen másokkal is. Az egésznek tálalása gyomorforgató. Mellé pedig ez a köpönyegforgató, álságos családcentrikus szenteskedés teljesen érthető módon, ingerli az embereket, hogy véleményt nyilvánítsanak.

2023. aug. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%
Ennek a válásnak most azért van ekkora hírértéke, mert Gabi megpróbálta eljátszani a tökéletes jó keresztény feleséget/családanyát. Mivel a házasság a 7 szentség egyike, az egyháznak ez nagyon fontos, és nem fér bele a megcsalás és a válás. Ráaggatták a " Magyarok anyja" nevet, de ezért elvártál volna a keresztény értékrend betartását. Mivel ezt csúnyán elbukta, most mindenki rászállt.
2023. aug. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
45%
Ki az a Gabi? Valami új vírus?
2023. aug. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
35%
Miért lettem lepontozva? Tényleg megtalál minden infót a hunfluencers subredditen… mi a baj ezzel, miért nem releváns?
2023. aug. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
23%
#5 szépen leírta. + Ezt rágja a sok birka a valódi problémák helyett.
2023. aug. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem 6-os is.
2023. aug. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!