Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ki volt már olyan helyzetben,...

Ki volt már olyan helyzetben, hogy egy veletek haragos kollégával (akivel nem beszéltek, nem köszöntök egymásnak) összefutottatok az utcán vagy bevásárlóközpontban és elkezdett veletek balhézni (aki erősebb nálatok)?

Figyelt kérdés
Ha volt ilyen, hogyan kezeltétek a helyzetet?

2017. nov. 23. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:
96%

Nem, eleve nem vagyok haragban egyetlen munkatárssal sem, mert tudok normálisan viselkedni (meg ök is), de mivel a kollégák is kulturemberek, ezért eszükbe sem tjutan bárhol is balhézni.


Ha veled elöfordul ilyen, akkor nagyon nem normális köröben mozogsz!!!!!

2017. nov. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ferfi vagy,vagy no?

En nok kozott dolgozom.Egy kozuluk olyan,h ha ballabbal kel kiabal,szemedbe vagja amit gondol,azt hiszi o az igazsagoszto atyauristen .Tragarul beszel,es durvan .Par evig nem szolalkoztam vele ossze,de nemreg nekemtamadt szoban,en meg visszaszoltam .Nem vagyunk haragban,koszonunk,de csak a legszugsegesebb dolgokat beszelem vele.

Mar sokmindenkivel osszeveszett,de nem haragtarto a kollektiva.


En a helyedben,sarkon fordulnek,es fakepnel hagynam .Meg kikerulnem az utcan,ha meglatom.

2017. nov. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nálam férfi.
2017. nov. 23. 15:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Mármint te. Úgy értettem.


Ha te is férfi akkor, nem tudom, ezt hogy szokták egymás közt elintézni.

2017. nov. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az olyan volt munkahelyi kollégákkal, akivel nem csiptük egymást, ha meglátom őket az utcán, egyszerűen keresztül nézek rajta, nem köszönök, észre sem veszem, számomra levegő és az is marad.Úgy látszik, veszik alapot, mert ugyanígy tesznek ők is.Jól is van ez így.Ha mondjuk újra összekerülnénk egy másik munkahelyen, most már nagyon szigorú és kimért lennék velük,nagyon kéne bizonyítaniuk, hogy ne rakjak alájuk.

Volt egy olyan régi idióta kollegina, aki a jelenlegi munkahelyemre jelentkezett.Mindenkit felbiztattam, hogy próbálják meg lebeszélni róla a főnököt, isten őrizz hogy felvegyék, ezt a parancsolgatós kis beképzelt majmot.Nem is vették fel, bár ez annak is köszönhető, hogy a főnök sem kedveli az arrogáns, öntelt viselkedést.

2017. nov. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!