Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az agresszív vagy a lúzer...

Az agresszív vagy a lúzer pasi a rosszabb?

Figyelt kérdés
2023. aug. 23. 07:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
#9: link erről? Durva mik történnek
2023. aug. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

#11

[link]

2023. aug. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
38%
#12 Hajrá nők, menjetek az ősember kopasz kigyúrtakra :)
2023. aug. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Én s azt hittem, az exem csak határozott, és igen, rhadtul imponált, hogy mellette biztonságban érzem magam, megoldja a problémákat, stb. stb.


Aztán miután összeköltöztünk és múltak a hetek, kezdetven "csak" felrúgott ezt-azt, majd már random üvöltött a telefonba ha valami nem tetszett, stb., akkor jöttem rá, hogy ez NEM határozottság volt, hanem szimpla burkolt agresszió.


Csak én kiléptem, mielőtt megütött volna, más meg túl sokáig elnézi a barátjának (pl egyik barátnőm 10 éven át).


A barátom határozott, és ő tényleg az, soha egyszer nem kellett félnem tőle, még akkor sem, amikor összekapunk és felemeli a hangját. De oshasem ütött bele, rúgott bele semmibe, ha nagyon zaklatott akkor inkább elmegy sétálni, míg lehiggad, nem üvöltözik...

2023. aug. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Akkor egyértelműen az agresszív csávók nyertek
2023. aug. 24. 15:57
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
A lúzerrel nincs bajom, az agresszív gáz. A lúzer sok esetben nem is az, csak bemeséli magának és annyira elhiszi, hogy neki nem jöhet össze semmi az életben, hogy beteljesedik ez.
2023. aug. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
A gond az,hogy sok nő nem lát túl az ösztönein.És én megértem,hogy az ösztöneikről nem tehetnek.Csak nem túllátni rajtuk ugyanolyan hiba,mint amikor a férfi a farka után megy,és két nagy ciciért felrúgja a kapcsolatát,házasságát.A normális,kiegyensúlyozott,gondoskodó férfit vagy eleve nem veszik észre,vagy unalmas egy idő után,nincs meg a kapcsolatban a tűz,a hajtóerő.Megcsalják,elhagyják(persze nem mindegyik nő)A lúzerek megint más kérdés,azokat nem kell,hogy elfogadják.Azt viszont nem fogják fel-mert a stílusa lehengerli őket-hogy az agresszív,domináns férfi előbb-utóbb ütni is fog.
2023. aug. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!