Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Budapesten meddig szokták...

Budapesten meddig szokták üldözni az agresszív autósok azt az autóst, akit le akarnak szidni rosszabb esetbe megverni?

Figyelt kérdés
Erre mennyi időt szánnak az agresszor autósok, mennyire kitartóak a másik autó után menni. Pl. mert lassan haladt a belső sávba, rádudált mert elévágott etc
2020. febr. 5. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem szokáss, egyáltalán nem.

Kivételes esetekben előfordul, azt felkapja a bulvársajtó - és ebből te levonod a következtetést, hogy ez általános???

2020. febr. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól függ mi a vétked, ha 50-el mész a külső sávba csak megáll előtted. Ez attól függ, hogy mennyire siet, mert ha nagyon akkor képes mögötted perceket menni majd büntetőfékez.
2020. febr. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pontosan 37,5 kilóméteren át, se több se kevesebb, ez a szabályos.
2020. febr. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
"Szoktak"? Ezt honnna veszed? Úgy állítod be, mintha ez óránként többször előfordulna és lenne rá egy szabályrendszer :D Vezettél már Budapesten egyáltalán? Soha senkit nem üldöztem, nem üldözött engembsoha senki. Láttam néhány road rage-et, de az leginkább dudálás volt meg max némi ablakon kiordibálás. De ez sem jellemző. Büntetőfékezést se láttam már legalább egy éve.
2020. febr. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is legfeljebb szájkaratézást szoktam látni, max 50-100 méterrel a konfliktus helyétől.
2020. febr. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

12 ève vezetek tempósan Budapesten. Nèhàny mutogatást leszâmitva semmilyen atrocitás nem ért.

Mondjuk a fejem sem olyan.

2020. febr. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

5-6 éve vezetek Budapesten, egyszer bemutattam egy munkás cigánynak mert paraszt volt.A lámpánál egymás mellé álltunk, de ráálltam,hogy ne tudjon kiszállni, és elmondtam mi bajom.Elővett az anyósülésről egy kalapácsot, és az autójából az enyémbe hajolva próbált átütni vele, de nem érte át az anyósülésem.Fergeteges volt, mikor láttam hogy nem ér el felnevettem, de ha elér tuti szájba vágott volna vele. :D


Meg egyszer egy takony gyerek kiszállt nekem, és elkezdett pattogni, végighallgattam aztán mondtam neki,hogy szálljál vissza öcskös, és szó nélkül visszaszállt.Én is meglepődtem :D Egy semmilyen szituból generálta, nem tudom mi volt, de arra emlékszem hogy nagyon bagatell dolog miatt húzta fel magát, talán egyszerre akartunk ugyan abba a sávba bemenni, aztán egymást észlelve mindketten vissza az eredeti sávunkba, ilyesmi lehetett.


Ezt leszámítva egyetlen egy kiszállós kakaskodásnak voltam tanúja a Dob utcában, de ott se történt fizikai erőszak.

Sokan balkánoznak mert látnak egy-két videót ami egyáltalán nem mindennapos, és akkor megmondják a tutit, de alapvetően kulturáltak a budapesti autósok.Tahóskodás, okoskodás az megy, arról szó nincs, de azért nincsenek ilyenek,hogy verekedés meg anyázás.

Ahogy előttem is írták szópárbaj a max az esetek 95%-ban.

2020. febr. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!