Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért hagyják, hogy agresszív...

Miért hagyják, hogy agresszív legyen? Később csak rosszabb lesz?

Figyelt kérdés

10 éves unokatesó, egyszerűen katasztrófa. Csúnyán beszél, mindenre okoskodik, visszaszól, pofákat vág. A legkisebb dolgok miatt képes órákig bömbölni vörös fejjel, vagyis ez inkább csak hiszti, mert egy könnycsepp se jön a szeméből. Ez a lightosabb, rosszabb esetben üt, karmol, harap, vagy tépi a hajunkat, ruhánkat. Tegnap is beszélgettünk teljesen nyugodtan, beleivott volna a kávémba és mondtam, hogy nem kaphat, főleg nem így, hogy az én csészémból. Elkezdett üvöltözni, hogy akkor takarodjak onnan, elhordott mindenféle g__cinek, földhöz vágta (az amúgy 40 ezres) napszemüvegemet és a végén hozzám vágta (kávéstól) a csészét. 21 éves vagyok, nem egy vaskalapos 50 éves, de nem sok kellett, hogy felpofozzam.


És minden napra jut egy ilyen... 10 éves lesz most májusban, szóval még azt sem lehet mondani, hogy a kamaszkor közepén lenne. De ugyanezt csinálta 6-7 évesen is. 4 évesen is csúnyán beszélt, és már akkor mondtam, hogy ez inkább gáz, mint aranyos, mert az anyjáék csak nevettek rajta ilyenkor. Mondtam, hogyha már ovisként így beszél, később is így fog, és akkor már senki nem fog nevetni, hanem azt fogja mindenki gondolni, hogy mekkora bunkó a gyerek. Lám, így is lett. Most sem szólnak rá, az anyja is végignézte a fent leírt jelenetet, és csak vigyorgott, meg elkezdte ölelgetni, hogy jajj nem legyen már ilyen kis nyűgös. Meg hogy azért ilyen velem, mert rám akar hasonlítani és nagylányosan akar viselkedni. De ez nem nagylányos viselkedés, hanem prosztóság.


2020. máj. 6. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát én a helyedben közöltem volna, hogy addig oda be nem teszem újra a lábam ameddig a gyerek nem lesz megnevelve. Ne is haragudjon már a kedves anyuka...kis takony
2020. máj. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell többet találkozni. Ha kérdik miért, megmondod. Megsértődhetnek, de kit érdekel ugyebár.
2020. máj. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát erre mit lehet mondani, mert hülyék. Ez nem normális, nagyon nem.
2020. máj. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A neked okozott kart remelem kifizettetted az idiota szulokkel.
2020. máj. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!