Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van értelme így élni?

Van értelme így élni?

Figyelt kérdés
Semmit nem értem el az életben, a mentális állapotom miatt nem tudok dolgozni, nincsenek barátaim, nincsenek céljaim. Voltam pszichiáternél, szedtem gyógyszert, de csak rosszabb lett tőle az állapotom

2023. aug. 26. 21:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Mi a konkrét tüneted és a diagnosztizált betegséged?
2023. aug. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
13%
Nézz Andrew Tate-et, rajtam ő segített.
2023. aug. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Depresszió, generalizált szorongás. Mindentől félek, szorongok.
2023. aug. 26. 22:09
 4/11 anonim ***** válasza:
19%

Jajjjj ne ijesztgess!! Félek!!

Dolgozz!!! Van kezed lábad. Akkor tudsz dolgozni. Ha meghal , majd idővel, az akin élősködsz majd akkor elmégy. Muszáj nagy Úr.

2023. aug. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%

Ugyanebben vagyok, kérdező. Meg tudlak érteni.


Így nincs értelme élni, ezért kell tenni ellene.


Rohadt nagy kín és szenvedés ezzel az élet, semmi öröm nem adatik így. Én igyekszem kialakítani azt az életet, amitől jobban érzem magam, ami megerősíti bennem, hogy igen is, van miért élnem, igyekszem megtalálni a helyem. Ugyan még csak az út elején járok, de bízom benne, hogy sikerül előrébb jutnom, ha nagy nehezen is. Eleget szenvedtem már az évek során, muszáj tenni magunkért. Ha valamilyen élethelyzet nem jó, abból valahogy meg kell próbálni kilépni. Egyelőre nekem is a remény van, hogy sikerülni fog. Mindent megteszek érte. Ha nem válik be, hát... Én sem tudom mit kezdjek...


De mindenképpen, legalább próbálj meg te is tenni magadért. Nem egyszerű, pontosan tudom. De vagy segítesz magadon vagy sajnos így marad a helyzet. Muszáj kitörni ebből. Kezdj el először csak álmodozni, hogy mi az, amivel szívesen foglalkoznál, mi az, ami feltölt, és indulj el ebben az irányban. Ha már van olyan tevékenység, ami téged boldoggá tesz, kikapcsol, akkor már elkezdted megtalálni, hogy mivel érdemes foglalkoznod. Az embernek mindig kell valami, ami előre viszi, amitől jól érzi magát, amiben reménye lehet, máskülönben ezt a helyzetet nem lehet elviselni.

2023. aug. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%
Ne sopánkodjatok már. Második daganatommal diagnosztikáltak. Még sem sírok. Értékeljétek azt amitek van! EGÉSZSÉG!! Kéz láb. Látás, hallás stb
2023. aug. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
39%
Mindenki tud dolgozni, ha nagyon akar.
2023. aug. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hàt annyit tudok csak mondani h az otthon levés nem jó. En is pl kiégtem munkahelyen, felmondtam, gondoltam pihenek és majd pàr hónap utàn újrakezdem. Mikor màr eltelt pàr hónap elkezdtem elképesztő mennyiségű agyalàsba örlődésbe aminek nem volt son értelme, hozadéka..

Azota dolgozok, es tenyleg van ennek egy magikus ereje, megpedig az, hogy becsatornazod a gondolataid a munkaba ahelyett h magadat orlod veluk.ill strukturat ad a napnak, vhogy metanlisan ez igy belenk van programozva.


Szoval probalj bármit csinalni, ami lekoti a gondolataid es strukturalja a napod .

2023. aug. 27. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
22%

1. Mi az, hogy semmit se értél el? Még érettségid sincs? Mi a végzettséged?

2. Gyárba nem kell túl sok mentális képesség, csak monotonitás tűrés. Lehet menni gyárba dolgozni.

3. Célokat neked kell találnod. Pl. lehetne az első célod, hogy szerzel munkát.

4. Az önsajnáltatással nem mész semmire, csak még jobban lehúzod magad a mélybe.

2023. aug. 27. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
18%
Nincs.
2023. aug. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!