Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van értelme így élni?

Van értelme így élni?

Figyelt kérdés
Semmit nem értem el az életben, a mentális állapotom miatt nem tudok dolgozni, nincsenek barátaim, nincsenek céljaim. Voltam pszichiáternél, szedtem gyógyszert, de csak rosszabb lett tőle az állapotom

2023. aug. 26. 21:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
56%
Én átérzem, ugyanebben vagyok, annyi különbséggel hogy én mikkor a legmélyebben voltam, nekem segített a doki meg a gyógyszer, javult az állapotom, de ennyi, normális életre semmi kilátásom. Pénzt keresni nem tudok, barátaim nincsenek, kapcsolatra semmi esélyem, semmi célom, itthon ülök 0-24 és gépezek, alszok meg a kerttel vesződök, 27 évesen. Tényleg nyomorult így az élet, de nincs mit tenni, ha semmi esély a jobbra, el kell fogadni.
2023. aug. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!