Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak engem háborít fel ha...

Csak engem háborít fel ha valaki azt mondja hogy most megy aludni és utána esetleg még rád ír vagy valami?

Figyelt kérdés
Ha azt mondja hogy elmegy szarni pl. akkor még megvárom és beszélgetünk elmondom amit akarok stb. De ha azt mondja hogy most megy aludni akkor alszok én is, erre másnap vagy éjjel látom hogy még rám ír.
2023. aug. 31. 23:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Engem inkább az háborít fe amikor lejövök Facebookról, lehunyom a szemem és amikor majdnem elaludtam, csipog a telefonom , amire felriadok és egy ismerősöm kérdezi, hogy miért nem alszok. :D Utána nem is tudok visszaaludni. :D
2023. aug. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
És ez miért háborít fel téged? Hiszen alszol, a lelki világod nem sérül.
2023. szept. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Nem izgat. Ha írni akar, írjon. Vagy kinyomom telón a netet, vagy figyelmen kívül hagyom. Nekem és legjobb barátnőmnek is volt, hogy elbúcsúztunk, menni kéne aludni, de aztán nagyon nem ment neki, és szófosást kapott, kiadta a gondolatait. Volt, hogy megnéztem és elolvastam, aztán visszaírtam neki, és volt, hogy megnéztem és elolvastam, de nem írtam vissza neki másnapnál előbb, és volt, hogy másnap néztem meg és válaszoltam neki.
2023. szept. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar.
2023. szept. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

engem se az zavar hogy ír, hanem hogy elmegyek és akkor ír és hazudik

ha azt mondja lesz fél óra múlva akkor írjon és megvárom, de ha nem vagyok ott akkor hiába ír amire akkor kéne reagálni, vagy éppen utána visszavonja, vagy utána meggondolja magát

ez idegesít

2023. szept. 1. 00:31
 6/17 anonim ***** válasza:
90%
Nemigen tudod megkülönböztetni a lényegest a lényegtelentől, gyerek! Meg a személyes motivációkat is képtelen vagy átlátni. Ja, és nem körülötted forog a világ! A haverod nem téged akart becsapni, hogy most jól kiszúrok vele (bár azt nem tudom, mért is lenne kiszúrás), hanem úgy tervezte, hogy lefekszik, aztán meg mégse, mert valami eszébe jutott. Úgy csinálsz, mintha veled ez nem történne meg. Ideje lenne kilépni a saját léggömbödből, és más nézőpontokat is belepréselni a gondolkodásodba. És nem, nem kéne akkor reagálni, hiszen ő tudja, hogy az előző üzenete nyomán te elmentél aludni.
2023. szept. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nekem kb soha nem jön össze ez a célzott "na most alszok" dolog. Akkor fekszek le mikor már érzem, hogy ragadnak le a szemeim és világomat nem tudom, de még olyankor is van hogy ébren hánykolódok fél órát mire végre sikerül elaludni. Szóval simán lehet hogy az ismerősöd is elhatározza ilyenkor hogy időben lefekszik mert mondjuk másnap dolgozik, aztán szerencsétlen az istennek sem tud elaludni, és egy-másfél óra fetrengés után úgy dönt hogy jó van, akkor fennmarad még. Erősen kétlem, hogy direkt hazudna.
2023. szept. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nálam is elköszön hogy megy, aztán visszajön, el se ment.
2023. szept. 1. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Dilipókok. De amúgy tényleg.
2023. szept. 1. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
50%
Jön a villamos. A villamos jön, a sínen. Jön.
2023. szept. 1. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!