Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak engem háborít fel ha...

Csak engem háborít fel ha valaki azt mondja hogy most megy aludni és utána esetleg még rád ír vagy valami?

Figyelt kérdés
Ha azt mondja hogy elmegy szarni pl. akkor még megvárom és beszélgetünk elmondom amit akarok stb. De ha azt mondja hogy most megy aludni akkor alszok én is, erre másnap vagy éjjel látom hogy még rám ír.
2023. aug. 31. 23:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Nemizgat. Nalunk sosincs vege a haveri beszelgeteseknek. Nincs koszones, elkoszones. Ir mindenki amikor raer meg kedvevan
2023. szept. 1. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak téged, sokan számon kérik a másikat ilyenek miatt. Ezért is szoktam le róla hogy bejelentsem mikor megyek aludni, mert különben csak a nyaggatás és elvárás van.
2023. szept. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem háborognék ezen. Gondolom még eszébe jutott valami.
2023. szept. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ez így helyes.
2023. szept. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem folyamatos chatelésre használom a messengert. (Gondolom, a kérdésben is arról van szó.) Ír vki, lehet, hogy 5 percen belül megnézem, és válaszolok is, lehet, hogy csak órák múlva, de engem senki ne szegezzen a telefonhoz/laptophoz. Nincs életed a chaten kívül, nem tudod magad lefoglalni, ha nem ír épp vki? A másik meg, többen leírták, milliószor volt már velem is olyan, hogy megyek aludni, aztán lefeküdtem, és kipattant az addig álmos szemem, így 10 perc után még nyomkodtam kicsit a telefont. Ez nem hazugság, hogy tervezel vmit, aztán változtatsz rajta. Számonkérni viszont semmi jogod a másikat ilyen dolog miatt!
2023. szept. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
33%
Tanuljátok meg éjszakára repülőgép-üzemmódba átkapcsolni a telefont...
2023. szept. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is kár ezen ennyit pörögni, vagy épp, így kiakadni.

Valószínűleg közben eszébe jutott valami, vagy nem tudott (pedig próbált) elaludni, és akkor már gondolta, ír valamit.

1-2 kivétellel nekem is végtelenített beszélgetéseim vannak, csak a kezdeti időszakban (2014 körül, illetve új ismeretségnél) köszöngettünk el egymástól, azóta nem. Nálunk sincs köszönés, elköszönés, senkit nem kérünk számon, hogy miért ekkor, vagy akkor írt.

2023. szept. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!