Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Furcsa hogy sérti az önbecsülé...

Furcsa hogy sérti az önbecsülésemet ha egy olyan ember irtózik tőlem akinek semmit se ártottam?

Figyelt kérdés
Igyekeztem tök kedves, normális lenni vele aztán mégis baja van velem, semmi rosszat nem csináltam vele és csak két-három hete találkoztunk először, munkatárs. Azt persze tagadja hogy baja lenne velem de látom rajta. De furcsa hogy ez sérti az önbecsülésemet?
2023. szept. 1. 05:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem furcsa, de ne erőltesd a jó kapcsolatot. Én is utálok egyébként ok nélkül pár embert, nem tudom miért.
2023. szept. 1. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%
Ragadsz rá? Hagy béken.
2023. szept. 1. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd
2023. szept. 1. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%
Lehet hogy amit te látsz rajta az nincs úgy. Ne láss többet a dolgok mögé mint ami van! Az is lehet hogy veled van a baj (rossz a modorod vagy a stílusos, nyomulós vagy, érdektelennek a témáid...)
2023. szept. 1. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
31%

Megjegyezheted, hogy "nem volt túl kedves a fogadtatás". (Ha már semmiképpen nem tudod elkerülni a kontaktot.)


Hátha elgondolkozik az illető azon, hogy mit keres abban a szakmában. Vagy esetleg magánéleti problémája van, stb. Sok minden lehet...

2023. szept. 1. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%
Én utáltam azért munkatársat, mert a titkárnőkkel lekezelő, bunkó paraszt volt. Velem nem volt f.sz, sőt próbált nálam bevágódni, de utálam, amiért szimplán a munkahelyi státuszuk miatt lekezelő volt egyes munkatársakkal.
2023. szept. 1. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Magyarok vagyunkjk, sosem fogjuk egymást bírni. Ne törődj vele: ez inkább az ő szégyene,, hogy ennyire nagyra van magától.
2023. szept. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!