Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért lett olyan nagy divat...

Miért lett olyan nagy divat manapság, hogy az emberek kihangosítva beszélnek telefonon ? Nem a fülükhöz tartják, hanem a kezükben és úgy beszélgetnek ...

Figyelt kérdés
Mintha bárki is kíváncsi lenne arra, amit pofáznak .

#telefon #lustaság #kihangosítás #bunkóság bugrisság #agyhalott társadalom
2023. szept. 1. 11:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Én is ugyanezt vettem észre. Ha valaki videóhívást intéz, az megint más. De annyira irritáló, mikor tényleg valaki kihangosítva beszél. Feltünési viszketegség, hogy ő aztán a nagy valaki.. szánalmasak szerintem.
2023. szept. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%

Ez nem divat, hanem sok a rossz minőségű telefon, amelyiknek hamar tönkremegy a hangszórója (főleg a Xiaomi).

Meg vannak, akik videóhívást intéznek így.


De erre nyilván amgadtól is rájöhettél.

2023. szept. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%

"Mintha bárki is kíváncsi lenne arra, amit pofáznak ."

. Te az a fajta vagy, aki az utcán nem beszélget egy ismerősével, csak a négy fal között?

2023. szept. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
3-asnak látom átjött a lényeg ...
2023. szept. 1. 11:52
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
#4: szóval nem? Furcsa... de azért nem mindenki követi ezt a szokást.
2023. szept. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

"Ez nem divat, hanem sok a rossz minőségű telefon, amelyiknek hamar tönkremegy a hangszórója (főleg a Xiaomi)."


Ez komoly? Pont emiatt kellett lecserélni a legutóbbi (Xiaomi) telefonomat. Ha normálisan beszéltem bele, nem hallott semmit a másik fél, audiot sem rögzített, csak kihangosítva.

2023. szept. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
30%

Feltünési viszketegség, szeretné ha mindenki hallaná hogy milyen izgi magánélete van, azt hiszi másokat ez érdekel.


A hangszóró problémára lehetne használni fülhallgatót is (kb mindenkinek van manapság) vagy urambocsá lecserélni a telefonkészüléket ha már alkalmatlan telefonálásra.

2023. szept. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

#2 és 6


Nekem most van a 2. Xiaomi telefonom és az előzőnél se tapasztaltam azt, amit ti itt írtok. Páromnak is volt Xiaomi telefonja, ő sem tapasztalta ezt a jelenséget.

2023. szept. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Nem tudom ki mínuszozza le a normális válaszokat...

Gondolom az a bugris is kihangosítva járkál az utcán.

2023. szept. 1. 12:49
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2 xiaomi telefonom volt, páromnak is az van, apukámnak is (mind több éves) egyikünk se tapasztalt vele hibát telefonálás közben.

Biztos létezik, de nem annyira tömeges hogy mindenki emiatt traccsoljon óbégatva az utcán meg tömegközlekedésen.

2023. szept. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!