Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sértő ha ezt mondtam barátnőmnek?

Sértő ha ezt mondtam barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Eddig a gimiben mindig csak ketten mentünk mindenhova barátnőmmel. Mondtam neki hogy idén ne vonuljunk külön, hanem a többiekkel is beszélgessünk.

2023. szept. 3. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Nem.
2023. szept. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Ne mond, inkább kérdezz rá, mi lenne ha most több időt töltenétek társaságba.
2023. szept. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé meg lehet szívni azzal, ha különvonultok. Nekem is emiatt lettek borzalmasak a gimis éveim, mert hülye voltam, és az első évben egy olyan lánnyal kezdtem barátkozni, aki állandóan félrevonult a többiektől. És ahogy egyre jobb barátnők lettük, ők nagyon zavarta, hogy a többeikkel is barátkozom, és állandóan megsértődött, hisztizett, napokig nem szólt hozzám, ha mással is beszéltem. Én meg egy balfék voltam és mindenáron jóban akartam vele maradni, ezért inkább nem beszéltem a többiekkel, hanem mindig félrevonultunk ezzel a lánnyal. Így lényegében kiközösítettük saját magunkat, a többiek egyre jobban utáltak minket, először szivattak mindenfélével, aztán meg már le se szartak. Aztán amikor elballagtunk, ez a lány eltűnt a fenébe, megszűntette minden elérhetőségét.
2023. szept. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%
Ebben semmi serto nincs, viszont siman megsertodhet.
2023. szept. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!