Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nálatok már volt olyan, hogy...

Nálatok már volt olyan, hogy éppen magatokat fotoztátok a párotoknak erre benyitottak? Ti mit csináltatok akkor? Hogy magyaráztátok ki? Velem most történt de nem voltam meztelen. Azt mondtam, hogy barátnőmnek csináltam.

Figyelt kérdés

2015. dec. 27. 13:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene magyarázkodni? Meztelen képét meg sosem csinálnék. Hány éves vagy, 12?
2015. dec. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Sose csinálnék ilyen hülyeséget, hogy bárkinek kényes fotókat készítsek magamról, aztán neten keresztül elküldjem, mivel nem szeretnék később emiatt kínos helyzetbe kerülni.
2015. dec. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%

Nem volt ilyen soha.

Egyszerű, a mai világban meztelen vagy fehérneműs vagy bármilyen intim képet küldeni valakinek, az a legnagyobb butaság! Sose tennék ilyet!

Még kb. 15 éve csináltam meztelen képeket a barátomnak (azóta férjem) természetesen akkor, amikor tök egyedül voltam otthon. Egy cd-re van kiírva, gépről letörölve. A cd-t meg egy páncélszekrényben őrizzük :D

2015. dec. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%

Egyszer küldtem fürdőruhás képet a páromnak.

Én Horvátországban voltam, ő meg itthon. Miért kellene kimagyarázni, ha rám nyitnak?

Rád nyitnak, megkérdezi mit csinálsz, te pedig válaszolsz, hogy képet. Ennyi.

2015. dec. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%

Sokan egyáltalán nem fogják fel, hogy: AZ INTERNET NEM FELEJT!!

Már az egykori párodra sem fogsz emlékezni, amikor valamelyik ismerősöd pl. 20 év múlva felfedezi egy felnőtt oldalon a fotóidat.

2015. dec. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem volt ilyen, és nem is lesz. Nem csinálok ilyet.
2015. dec. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha 12 vagy, akkor mindenképpen ciki, nem az, hogy rád nyitottak, hanem hogy fotózgatod magad és küldözgeted.

Ha felnőtt vagy (tehát 20 felett, és stabil párkapcsolatban élsz), és nem pucér vagy félpucér, hanem teljesen átlagos képet csinálsz magadról, és azt elküldöd a párodnak, mert hiányoztok egymásnak, az oké, azon nincs mit szégyellni.

Szóval nagyon nem mindegy, hány éves vagy, miért küldtél képet, és milyen pózban fotóztad magad.

2015. dec. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Azt mondtam, hogy barátnőmnek csináltam."

Biztos elhitték... én is rendszeresen kérek a velem egynemű barátaimtól fehérneműs-csücsörítős fotókat -.-

2015. dec. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!