Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kinek milyen volt elköltözni...

Kinek milyen volt elköltözni otthonról?

Figyelt kérdés

Ma van az utolsó előtti napom itthon. Holnap után megyek az ország másik felébe koliba, és még sosem laktam ilyen helyen.

A leghosszabb idő amit szüleim nélkül töltöttem az tavaly volt amikor egy hónapig a nagymamáméknál laktam.

Kicsit nyomasztó ez az egész. Nem attól félek hogy milyen lesz az új közeg, hanem attól hogy nem otthon leszek már.

Ki hogyan élte meg az egyetemi kolit, az elköltözést?



2023. szept. 3. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Vegre felszabadultam,boldog voltam es sotet lepusztult lakasban. Kisgyerekkoromtol szabadulni skartsm s szemet szuleimtol a velem szemben elkovetett minden napis szemetsegek igszsagtalansagok lelki terror miatt. Amig vedekezesre keptelen koru voltam,meg vertek is a fergek. Azota is boldog vagxok,ha vmelxikuk balesetet szenved es szenved a fajdalomtol.
2023. szept. 4. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Felszabadulás.
2023. szept. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én féltem nagyon, de muszáj megszokni.
2023. szept. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Metionin ***** válasza:
100%
Megváltás. A koliban 3 ágyas szobában több magánterületem volt, mint otthon.
2023. szept. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
85%

Én szerettem otthon lakni, de vártam a kolit (maga az életstílus vonzott, közösség, kicsit felnövés stb), annyira hogy emiatt mentem vidéki egyetemre budaiként.

Azóta kiköltöztem külföldre (albiba), ez nagyobb váltás volt


Nem viselt meg lelkileg, bár néha hiányzik a család és sokmindenről lemaradok, de nagyon sok új inger is ért emiatt. Nagyon szerettem kolis lenni.

2023. szept. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!