Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen életcélok lehetségesek...

Milyen életcélok lehetségesek 40 év feletti szingliknek?

Figyelt kérdés
Ha 40 felett sem sikerült családot alapítanom akkor milyen célok / elfoglaltságok léteznek?
2023. szept. 8. 14:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%
Ne mástól várd, neked kell megtalálnod.
2023. szept. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

1es: Tehát nekem kell megtalálnod, de Te mégis megmondod, hogy én mit csináljak :)) köszi!


Kíváncsi lennék mások tapasztalatára inkább...

2023. szept. 8. 14:49
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Elég baj, hogy a többségnél csak a "család" az élet értelme.
2023. szept. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Szinte bármi. Értelemszerűen azt csak te tudhatod, téged egyáltalán milyen célok képesek motiválni.
2023. szept. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát az lett volna a szükségletem vagy célom hogy gyerekem legyen. De erre már kicsi az esély.
2023. szept. 8. 14:58
 6/12 anonim ***** válasza:
71%

Van valami hobbid, bármi amiben jól érzed magad? Foglald el magad, nem tartozol senkinek magyarázattal, oda mész ahova akarsz, elmehetsz inni, bulizni, kurvázni/pasizni ami éppen jólesik, arra költöd a pénzed amire akarod.

Az egyedüllétnek is megvannak a szépségei, csak ezt sokan nem veszik észre, csak sírnak.

2023. szept. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
86%

40 év feletti szingliknek is számos életcél lehet, és ezek a célok személyes preferenciáktól és értékektől függenek. Néhány példa életcélokra:


1. Személyes fejlődés: Tanulj új dolgokat, fejleszd képességeidet, és találj olyan területeket, amelyeken szeretnél fejlődni.


2. Karrier: Dolgozz azon, hogy sikeres legyél a karrieredben, és találj kihívásokat, amelyek motiválnak.


3. Utazás: Fedezz fel új helyeket, kultúrákat és élményeket világszerte.


4. Egészség és wellness: Tartsd karban az egészségedet, és próbálj ki különböző sportokat vagy tevékenységeket.


5. Közösség: Szánj időt a barátokra és a családra, vagy csatlakozz közösségi szervezetekhez és támogass egy jó ügyet.


6. Kreativitás: Foglalkozz kreatív hobbi vagy művészeti tevékenységekkel, például festéssel, zenével vagy írással.


7. Személyes boldogság: Keress olyan tevékenységeket és élményeket, amelyek boldogságot és örömöt hoznak számodra.


8. Párkapcsolat: Ha készen állsz rá, keress egy élettársat vagy partnerkapcsolatot.


9. Önkéntesség: Adj vissza a közösségednek és segíts másoknak önkéntes munkával.


Fontos megjegyezni, hogy mindenki egyedi, és az életcélok változhatnak az évek során. Legfontosabb az, hogy olyan célokat válassz, amelyek valóban fontosak és értelmesek számodra, és amelyek segítenek boldogan és kiegyensúlyozottan élni az életedet.

2023. szept. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7es: Köszi a felsorolást. Ezeket csinálom amiket irtál. Kihasználom, hogy van időm magamra. Biztos nem tudnék ennyit sportolni és utazni ha gyerekeim lennének.
2023. szept. 8. 16:56
 9/12 anonim ***** válasza:
73%
Orokbe még fogadhatsz gyereket
2023. szept. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
27%

Akiket 40 felett ismerek azoknak mind önmaga az összes célja.

Abzszolut maguk körül forognak.

Vegyen magának jo cuccokat utazzon keressen pénzt szep lakás jo kocsi fenntartása egeszség magándokik hobbik tanulás fejlodes.



Mikor az egyik ilyennél rákot diagnosztizáltak (de kikezelték egy rutinmutéttel azonnal)de parázott a haláltol; tudod mit mondott miert akar élni es miert nem akar meghalni?(amire nagyban kivancsi voltam mivel en semmi értelmét nem latom annak ő minek van minek él)

De mondta azert mert elkezdett egy sulit.


(Bakker ha nekem mondtak volna ilyet hogy azert kell megszletned élned es az az életed értelme hogy kijárj egy pár éves sulit meg se akartam volna születni se🤣 de ez meg tök komolyan mondta)

2023. szept. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!