Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyit telefonoztok egy...

Mennyit telefonoztok egy nap? És ha túl sokat akkor nem változtatnátok rajta Egy kort és egy nemet is ha lehetséges;*))

Figyelt kérdés
.

2023. aug. 30. 02:14
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Nagyon sokat. Olyan sokat, hogy ha 50 százalék felett akarom tartani akkor napi 6szor töltöm.
2023. aug. 30. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
16%
Én régen nem szerettem vagy viszolyogtam tőle, mára mégis eléggé hozzám nőtt. Nincs sok barátom, de többnyire chat-elve tartunk kapcsolatot. Úgyhogy sokat nyúlok hozzá. Viszont nálam így sem káros, mert nem hátráltat semmiben vagy nem vesz el semmiből. Olvasás közben például többnyire nem nyúlok hozzá.
2023. aug. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
26%

Nem szeretném csökkenteni.


Ezen olvasgatok a futásról, vonatokról is, ezen tanulok nyelvet, ezen olvasok angol nyelvű cikkeket is, ezzel fizetek, veszek jegyet, bérletem is ezen van.


Face-n tematikus tartalmakat nézek, chat-elni nem szoktam.

2023. aug. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Átlag 3-4 óra, használom munkában is, meg ezen nézek videókat is, stb (munka után már nem használok számítógépet), meg majdnem 2 óra ebből a napi utazásom, nem érzem problémának, nem szeretném csökkenteni.
2023. aug. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Metionin ***** válasza:
83%
Keveset, nagyjából a menetrendet nézem meg rajta meg ilyenek. Inkább utazáskor használom gps-re, fotózni és hasonlókra. Ellenben egész nap megy a gép, mert azon dolgozom és a munkán kívüli tevékenységeim egy részéhez is kell.
2023. aug. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, a telefon a munkaeszközöm is, amikor van telefont érintő feladat, akkor sokat. Amikor nincs ilyen, máson van a fókusz, akkor nem mondanám soknak. Van amúgy alkalmazás, ami mutatja ezt az időt, ott vissza tudom nézni, mikor mennyi volt. Ha úgy érzed, hogy túl sokat használod, keress egy ilyet, hátha segít lefaragni.
2023. aug. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%

Én vállalom, hogy sokat, és pont arra nem, amire érdemes lenne. Kivéve talán a spotify, az tényleg praktikus hogy erről megy mellettem meló közben. Rengeteget GYK-zok, szinte mindenkivel chat-eken kommunikálok, egész nap pörgetem a híreket, FB oldalakat, csoportokat. Napi 4 órás átlag alá (van ilyen digitális jólét appom vagy mi) azért be tudok menni majd minden héten de vannak olyan napok amikor bőven efölött van, illetve igazából én 4 órát is sokallok.

Szívem szerint vennék egy igazán jó, könnyű, gyors és kicsi kijelzőméretű laptopot, és azon menne a zene, néha filmeket néznék, vagy beülnék mögé utánanézni dolgoknak.

A chatprogramokat kiiktatnám az életemből, aki akar elér telefonon, emailben, levélben vagy élőben.

Közösségi média dettó.

Vennék egy butatelefont is és leginkább azt használnám.

Sajnos mindez nálam pénz és lustaság kérdése is, de függő is vagyok.

Igazából figyelemzavarossá teszi az embert ez a fos, csomó dologra rájöttem már hogy emiatt nem figyelek vagy nem szánok rá időt, bealszok ha nem nyomogatom stb. Gáz.

2023. aug. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos sokat, mert szorongós vagyok, és ez az egyik dolog, amivel el tudom terelni a figyelmemet. Próbálom csökkenteni, csak rohadt nehéz.
2023. aug. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Megnéztem a telefonom mennyit ír:

munkanapokon átlagban 2-3 óra jön ki, amibe beletartozik játék, hírek és emailek olvasása, barátokkal írogatás, és telefonálás, illetve nyelvtanulás.

Szabadnapokon ez viszont simán megvan 5-6 óra is, olyankor az előzőek mellé társul olvasás és még több játék.

Hónapokkal ezelőtt még nagyobb volt ez a szám, a mostanival már közelebb vagyok az elégedetthez, de még van hová fejlődni.


23/L

2023. szept. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Elfogadom, hogy túl sokat nyomkodom, de akkor a regényolvasásra is mondják azt, hogy "túl sok".



Szinte egész nap képeket nézegetek (nem emberekről) és cikkeket, fórumokat olvasgatok engem érdeklő témákban.

nov. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!