Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az angol herceg az Henry...

Az angol herceg az Henry herceg vagy pedig Harry herceg?

Figyelt kérdés
A hallásommal lehet probléma, hogy én mindig Harry hercegnek hallom őt említeni a médiában?
2023. szept. 10. 19:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem éppen nevezném fricskázásnak. Csak két testvér közötti cukkolás.

Ne vedd már ennyire komolyan az egészet.

“ És az feltételezhető, (talán), hogy a közbeszédben a fenti fricskától függetlenül nevezik Harrynek...(?)”

Tuti. Harrynek becézik mióta megszületett.


Amúgy csak Harry könyve megjelenése óta halljuk, hogy Vilmost Willy-nek hívja. (Ami pöccsöt is jelenthet gyereknyelven.)


Ne mélyülj már ennyire ebbe bele, nem sok jelentése van, csak kínzod magad.

2023. szept. 12. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszi!!

Eddig azt sem tudtam hogy melyik melyik... Csak a múlt héten úgy esett hogy a fiatalabb saját Inter nyúzott valaki által.

Abban a helyzetben voltam hogy kénytelen voltam nézni (mert a csajszit nagyon érdekelte)

Innentől datálódik az hogy ráakadtam mert nem értettem hogy akkor most ki kicsoda ....

Szerintem most körülbelül 20 évig megint nem foglalkozom velük mert nagyon hidegen hagy amúgy

Ezek a nagyri fa.ságok... nem az én világom

2023. szept. 12. 11:07
 13/13 A kérdező kommentje:

Bocs nem pont ezt mondtam... (De bízom benne hogy kiérted a lényeget)

Sajnos az optimizmusom töretlen... Hogy okoska azt írja amit mondok... Ez megint nem jött be

2023. szept. 12. 11:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!