Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki altalanos...

Van itt olyan aki altalanos iskolaba nem tudta elmondani a verseket mert annyira izgult hogy sírt?

Figyelt kérdés
2023. szept. 11. 09:00
 1/4 anonim ***** válasza:
72%

Volt egy sztori, igaz középiskolában, de a sírásról ér a versről jutott eszembe, a 19. század költőit kellett megtanulni másnapra, természetesen nem tanultam meg, mert mindig is utáltam memoritereket megtanulni, pláne ilyen hosszabb és kevésbé rímelőket, nyilván kihívtak felelni, és 2 egyest kaptam, mert hát ez alapmű.


Kihívtak utánam egy csajt, Ő elkezdett egy másik verset mondani, egy 3 versszakos verset Ady-tól, tehát még nem is Petőfitől, közben elsírta magát, és kapott egy 5-öst.

2023. szept. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
18%

Hát nálunk ilyen nincs.

Mindkét gyerekem akár az egész iskola előtt is szívesen szaval verset iskolai ünnepségeken.

2023. szept. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
38%
Én énekórai feleletnél sírtam egyszer. Szar hangom volt már akkor is, én is tudtam, hogy az, és annyira megalázónak éreztem, hogy erre köteleznek, hogy szégyenemben csak sírni tudtam.
2023. szept. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
19%
Nem sírtam de rühelltem ezeket a memoritereket. Semmi értelme, semmit nem fejleszt, hogy valamit megtanultatnak annyira szóról szóra, hogy ha már egy "a" vagy "az" kihagysz hibapont jár.
2023. szept. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!