Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért érez valaki kényszert...

Miért érez valaki kényszert arra ,hogy keverje a ...egy másik ember hata mögött?

Figyelt kérdés

Vagy a másik ami még hozzá tartozik,hogy megszolja ?

A másik embernek egy rossz szava se volt felé. Mi ez az egész?ha m3g vissza mersz szólni meg neki all feljebb !


2023. szept. 11. 11:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos vannak ilyen emberek. Tudom miről beszélsz, én is többször átéltem már ezt. Szerintem ez sok összetevős, pl. az életben rengeteg csalódás érte a másikat és így akarja a frusztrációját levezetni, hogy a másikon éli ki, bántja, fel nem dolgozott traumái vannak, irigy lehet arra a személyre, akit elkezd bántani..stb.
2023. szept. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos teljesen tanácstalan vagyok ebben a helyzetben
2023. szept. 11. 11:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Nézd levegőnek és szólj a feletettesednek, hogy a másik minden ok nélkül cseszegtet, már ha ez munkahelyen történik.
2023. szept. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sok ráérő idejük és kevés feladatuk van. Egyébként léteznek olyanok, akik érzelmeiket rendkívül széles spektrumban élik ki, szinte kényszerük van egyeseket utálni, másokat meg imádni.
2023. szept. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Magyarok vagyunk...
2023. szept. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Írd meg mi történt pontosan lehet tudok segíteni.
2023. szept. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mert jellemtelen, buta, irigy, rosszindulatú.

De mivel ez őt érinti, nem téged; mivel te csak az egyik alany vagy, nem pedig az egyetlen, akit kikezd, ezért ne vedd tudomásul, amit művel.

Hagyd figyelmen kívül.


Ha munkahelyen, nagyon komoly rágalmakat terjeszt rólad, az már más. Akkor sem reagálnék négyszemközt, nem vitáznék. A közvetlen főnök és a nagyfőnök jelenlétében, négyesben szegezném neki a kérdést: milyen alapon terjesztesz te rólam gonosz, hazug pletykákat, melyekkel súlyos károkat okozol. Magyarázatot kérek.


En már jártam így. A szemét elsápadt, majd elvörösödött, hebegett, habogott, aztán beledöngöltem a földbe, hogy a vélt, vagy valos problémáit nekem mondja, ne alattomosan, a hátam mögött.


Az igazgató azt mondta, hogy egyetért, s a jövőben nem szeretne hasonló problémákról hallani, mert akkor lépni fog.

2023. szept. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!