Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kezdek nagyon megijedni, most...

Kezdek nagyon megijedni, most akkor mi is van?

Figyelt kérdés
Megismertem 2 szemelyt akik nagyon manipulativak, ugy volt hogy egy helyen ismerkedtunk meg mindharman de mintha ok mar regebb ota ismertek volna egymast. Mindketten nagyon furcsak. Az egyikojuk azt mondta hogy 2 embert megolt, de ezt nem tudom mennyire igaz mert nehany dologrol kiderult hogy hazudik. Egy ejszaka nalunk voltunk es az egyikojuk fozott mig en a masikkal beszelgettem. Nagyon furcsa dolgokat mondott de szinte semmire nem emlekszem mert picit be voltunk allva. Valami olyasmit emlitett hogy valami folytan o tud kommunikalni egy szemellyel aki tole tavol van es hogy egy ember at tudja venni a hangjat is annak az illetonek. Es azt mondta hogy egyszer rajtam keresztul beszelgetett az emlitett szemellyel es a szememen keresztul az o szemet latta (akivel beszelgetett) Ekkor en nagyon megijedtem mert azt mondta "en nem szeretem kihasznalni az embereket, tenyleg" es hogy sajnalja hogy engem arra hasznalt hogy a szerettevel kommunikaljon. Elkezdtem sirni annyira meg voltam ijedve, kozben bejott a masik baratunk aki ezt kerdezte tole "mert mondtad el neki?" mintha o is tudott volna valamit. Es azt mondta "nem gondoltam hogy ennyire meg fog ijedni" en nagyon feltem, reszkettem es panikrohamom volt. Masnap letagadtak mindent, azt mondta hogy mar nem emlekszik mit mondott nekem amitol ennyire megijedtem de tudja hogy panikrohamom volt es tudja hogy amiatt mert o mondott valamit. Ez hogy mit mondott csak most jutott eszembe, masnap en sem emlekeztem de most hirtelen eszembe jutott es mar nem tudom mi tortenik korulottem, az eletem mar egy ideje a feje tetejen all es megorulok teljesen ugy erzem. Foleg hogy emlitettek meg nehany dolgot amitol en felek. Pl. Hogy kaput tudnak nyitni mas univerzumba.
2023. szept. 12. 19:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Összefoglalnád két mondatban?
2023. szept. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tud valaki kommunikalni rajtam keresztul mas emberrel?
2023. szept. 12. 20:02
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

Te figyelj, miért kell neked elmebetegeket felvinned magadhoz? Az ilyenek kerülnek be a hírekbe, hogy megölték a másikat.


Ja hogy mind drogosok vagytok? Akkor megérdemlitek egymást. Baszki, hazahozni olyan embert, aki állítja, hogy ölt embert? Noooormális???

2023. szept. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Tud valaki kommunikalni rajtam keresztul mas emberrel?


nem

2023. szept. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is ijesztő. Ez az oldal, hogy mikkel van tele.
2023. szept. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
vedd már számításba hogy be voltatok állva. el sem tudod képzelni mennyi hülyeséget össz tud valaki beszélni egy sima piálásnál is
2023. szept. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jaaa. Jol van.
2023. szept. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez az eddigi legjobb sztori, amit itt olvastam. Amúgy érdekes ember lehetsz, meg a "barátaid" is azok. Amikor azt írtad, hogy egy helyen ismerkedtetek meg, akkor a pszichiátriára gondoltál?
2023. szept. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
meg mennyire kell már manipulálhatónak lennie valakinek hogy egy ilyen történet mélyen lesokkolja, pánikrohamot kapjon, most visszaemlékezésében rettegjen? én is fogékony vagyok sok ezoterikus dologra, de erre még én is azt mondanám hogy valszeg csak a betépett helyzet szülte, Ő meg itt rágódik rajta utólag
2023. szept. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!