Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egyszerűen nem tudok enni, és...

Egyszerűen nem tudok enni, és kezdek nagyon megijedni tőle?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok, nem vagyok túlsúlyos, sem vékony 170 cm-hez 63 kilóról indultam 3 hete, ma reggel már 56-ot mutatott a mérleg. Egyszerűen bármit ennék, legyen az a kedvenc ételem mindentől csak kb öklendezek vagy a harmadik falat után tele vagyok. 14 évesen anoriexiás voltam, így végtelenül megijeszt, hogy mintha újból ezen az úton mennék csak most akaratlanul. Hozzátett az is, hogy 3 napja iszonyuan lebetegedtem, de azota is mostmár semmi étvágyam sincs. Esetleg hajvitaminokon gondolkodtam, az ugye étvágy növelő. Vmi tipp, aki járt már hasonló cipőben? Egyébként 3 héttel ezelőttig semmi bajom nem volt, kb bármit jó ízűen megettem.

2022. júl. 18. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:
41%
Hajvitamin? Na ne viccelj! Ha aneroxiás voltál van hajlamod, visszaeshetsz, sürgősen keresd meg azt az orvost aki akkor kezelt.
2022. júl. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Huha hozzá inkább nem mennék vissza, elég traumatikus volt az ő “kezelése”. Talán az is hozzájöhet, hogy most hagytam abba 6 év után a fognazásgátlót, biztos a hormonrendszerem is romokban. Ma egyébként egy kis ebédet már egész jó ízűen ettem, hátha mostmár kezdek renbe jönni.
2022. júl. 18. 17:16
 3/4 Senior Séf ***** válasza:
65%
Kevés a zöld növényi rost, romokban a bélflórád. Ugyanis hogy mit (és mennyit) kívánsz, azt a bélbaktériumaid határozzák meg.
2022. júl. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 robetko ***** válasza:
Nekem is volt ilyen hogy mindentől öklendeztem( kiderült hogy baktériumok voltak a torkomban ettől volt),na meg hogy a harmadik falat után tele vagy azt úgy hívják hogy "teltség érzet" . Remélem azóta jól vagy,jó egészséget kivànok
2022. aug. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!