Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vajon miért nem találom meg...

Vajon miért nem találom meg vele azt a közös hangot?

Figyelt kérdés

Az alap story ha valakinek szüksége lenne rá (ha nem akkor a második tömb a lényeg):

3 napja elkezdtem beszélgetni facen egy lánnyal. Írtam neki egy kedves üzenetet amiben lefixáltam a szándékom, hogy meg szeretném ismerni, jól fogadta és belement. Elkezdünk ilyen alap ismerjük meg picit egymást dolgokról beszélgetni és aznap estére ez ennyi is volt. Másnap dél körül írtam neki de az ilyen fél óra-óránkénti üzenetváltások voltak. Ekkor felvetettem neki a dolgot, hogy összefuthatnánk mert jobban szeretek személyesen ismerkedni. (Nem teljesen ismeretlen vagyok számára régen egy közös ismerősnél találkoztunk már) Ezt lemondta mert nem érzi jól magát már pár napja címszóval. Délután pedig küldte a képet, hogy a barátnőjével meg annak a gyerekével vannak valahol a szabadban.. Gondoltam nem lehet annyira beteg, ha el tud menni valamerre csak lerázás lett volna a részéről. Utánna beszélgettünk még este egy keveset.

A lényeg annyi, hogy próbálok minden féle fajta témát felvetni, kérdezgetni kicsit belemenni de valahogy nincs meg az közös hang mint a régi barátnőimmel volt már az ismerkedős fázisban a legelején. A beszélgetésünk majdnem olyan mintha valami régi ismerősnek írnék akihez van is kedvem meg nem is, szóval olyan lapos… Néha már nem is tudok neki mit írni így a semmiből és nem is írok inkább. Keresni mondhatni keres de max napi egyszer hiába látom, hogy egész nap fent van messengeren, ha felnézek. Nem is akarok minden kérdést feltenni mert azért maradjon már a személyes találkozóra is (ha lesz..). Ha elkezdünk beszélgetni akkor pedig olyan gyorsan kifogyunk a dolgokból, hogy hihetetlen. Pedig egy nagyon rendes aranyos lánynak tűnik. Ennek már kezd olyan szaga lenni, hogy “visszaírok neki, hogy ne bántsam meg és hátha lekopik”. Zaklatni nem akarom egyfolytában mert persze van élete mindenkinek, most szerintem megvárom hátha ír még ma de ha nem akkor elkönyvelem egy kapufának.

Vagy esetleg valakinek valami tipp ötlet, hogy mivel tudnám feldobni a dolgot egy kicsit?


2023. szept. 16. 16:57
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekled. Engedd el.
2023. szept. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!