Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért furcsa az embereknek,...

Miért furcsa az embereknek, hogy egy ember, akivel 10 éve voltunk barátok és azóta csak szülinapokon beszélünk nem hívott meg az esküvőjére?

Figyelt kérdés

Barátok voltunk, nem történt köztünk semmi gáz, csak felnőttünk, kicsit eltávolodtunk. Párszor beszéltünk még, az utóbbi években meg csak felköszöntjük egymást szülinapokon. Van egy közös barátunk, aki közel maradt mindkettőnkhöz. Na ennek a régi barátnak volt az esküvője most és engem nem hívott meg, a közös barátot meg igen, ami szerintem teljesen normális, én se hívnám meg őt, ha nekem lenne esküvőm. Ha nem ilyen 150 fős a lakodalom akkor szerintem senki nem hív meg olyat, akivel már nem is beszél.


De kaptam erre beszólást, hogy engem miért nem hívott meg (tehát nem neki mondták, hanem nekem olyanok, akik engem ismernek) és hogy a közös barátot akkor miért hívták ha engem nem... Csak én ezt nem értem és idegesítő mert most ezt hallgattam az elmúlt hetekben. Mert érdekességképpen elmondtam olyanoknak akik szintén ismerték őt egykor, hogy most fog megházasodni.


2023. szept. 18. 07:49
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Mert elmaradott mentalitással a sarki zöldségest is illik meghívni, akinél anyám vásárolt be hetente, amikor én kicsi voltam.
2023. szept. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
Úgy értem az 1-es kommentet nyilván, hogy én a saját esküvőmre miért nem hívom, mikor mindig adott egy almát, mikor vásároltunk. Megfelelési kényszer, illem, mit fognak szólni mások, stb.
2023. szept. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Metionin ***** válasza:
67%
Ilyet az szokott kérdezni, aki tököt-paszulyt meghívna, csak mert "illik".
2023. szept. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!