Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez furcsa tőlem, vagy milyen...

Ez furcsa tőlem, vagy milyen dolog?

Figyelt kérdés
Hogy amikor szoktak lenni a magyar futball válogatottnak futballmeccsei külföldiek ellen és mindenki arra élvezkedik én határozottan a magyarok ellen vagyok és gyűlölöm ezt az egész országot, és ennek kifejezése érdekében mivel piros pólóban szoktak szurkolni a magyaroknak, még a piros munkás pólómat se vagyok hajlandó felvenni olyan napokon, hogy minél inkább elhatárolódjak az egésztől, és még véletlenül se higyje senki hogy én bármiben is ennek az országnak szurkolok
2023. szept. 5. 13:19
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem nevetségesen viselkedsz.

Nem érdekel a foci, mert untat és évek óta nem élek Magyarországon és nem is szeretem az országot különösebben (inkább semleges vagyok iránta, bár bizonyos kulturális részei nagyon kedvesek számomra), mégse látom értelmét, hogy minek kell ennyire gyűlölködni. A semmin húzod fel magadat.

2023. szept. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert irritál mások élvezkedése és még véletlenül se akarom hogy azt higyjék egy oldalon állok velük
2023. szept. 5. 13:36
 3/6 A kérdező kommentje:
Vagy piros munkás póló miatt nem hinnék azt?
2023. szept. 5. 13:36
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

#2

Érdemes lenne elmenned egy pszichológushoz, az ugyanis nem normális, hogy mások öröme téged ennyire dühít. Csak a saját nyomorodat vetítenéd ki a világra.


#3

Senki sem gondolná azt a piros színű pólódról, hogy te bárkinek szurkolsz vagy nem szurkolsz. Az csak egy szín, nem mindenki olyan életunt, mint te, hogy azt higgyje, ebben van bármi is.

2023. szept. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs sok ertelme, sztem nem izgat senkit hogy egy idegen kinek drukkol ilyen homi sportba
2023. szept. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Hamarosan az egész világ egy ország lesz.
2023. szept. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!