Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miert baj az ha szarok az...

Miert baj az ha szarok az eletemre?

Figyelt kérdés
Huszoneves mozgasserult vagyok es utalom az eletemet. Es nem egy ember okoskodik, hogy maskepp kene csinalnom dolgokat. Nem ertem miert kell beleszolni a dolgomba? Igy kivulrol nagyon konnyu itelkezni meg osztani az eszt. Meg van az oka, hogy miert szarok le mindent es mindenkit. Felnott ember vagyok el tudom donteni mit akarok.
2023. szept. 19. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Azt írtad le, hogy nem akarsz semmit, tehát nem...nem tudod eldönteni, hogy mit akarsz, mert a semmi akarása az konkrétan lófax. Szedd össze magad, kapard össze magad az önsajnálatból és keress valami reális hosszú-, rövid- és középtávú célt magadnak, hogy mindenki másnak is jobb legyen a környezetedben!
2023. szept. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%

"Miert baj az ha szarok az eletemre?"

Egyáltalán nem baj.

2023. szept. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%

Ugyanez a baja a mentalis betegeknek, csak minket szidnak is "munkakerulo" "lusta" "haszontalan" "h*lye" "dilis" "bogyoszedo" "semmirekello" "csak az ágyban tud fekudni" "eszetlen" es annyi dolgot hallottam emberektol, csaladtagoktol.


Es a lista mehet tovabb a tieddel is akar csak meg talan "en a helyebe dolgoznek nem lustalkodnek" a klinik. depr.-nal. De foleg ez a klinkai depressziosokat erinti meg a Bipolaris I depresszios szakaszt ami honapokig is eltarthat. A borderlineosoknak el sem tudom kepzelni az ilyen kommentek milyen hatassal lehetnek, mert ok nagyon labilisak erzelmileg, ilyesmifajta kritikara kb. felrobbannak es vagdossak magukat meg minden.


De az a baj hogy a legtobb magyar hiaba most leszavaztok vagy fel, igy van ezzel meg ti is talan, sot, nem is hisztek benne hanem csak lusta, mert te el sem tudod kepzelni az erzelmi vilagat. Nektek van percepio deficitetek ebben a tekintetben, mert ot okoljatok. Senki nem tamogatja oket, sem a mozgasserulteket igazan. Senki, sot lenezik oket.

2023. szept. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
15%

2

Már hogyne lenne baj?

2023. szept. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
Amíg nem másokon élősködsz azt csinálsz az életeddel amit csak akarsz. Joga senkinek sincs bepofázni egy mozgássérültnek.
2023. szept. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Senior Séf ***** válasza:
100%

Elmondom, i történik, kérdező. Minden ember, de főleg a sokat próbált férfiak szeretnék, ha a fiatalabb generáció nem járná végig ugyanazokat a felesleges zsákutcákat, ugyanazokat a veszélyes csavarokat,az önsorsrontó allűröket, amiket fiatalkorában ő végigjárt, mert nem hallgatott az öregekre, akik pedig óva intették. Évmilliók során megy ez a játék. A fiatalok generációról generációra végigjárják ugyanazokat a köröket, elkövetik ugyanazokat a hibákat. És mikor megöregszenek, valahogy elfelejtik,hogy mennyire utálták,amikor az öregek belepofáztak az életükbe, és el akarták tántorítani őket ettől,vagy attól a lépéstől. A kínok kínját állják ki, hogy lám, itt állnak ők, hatalmas tapasztalattal, bölcsességgel felruházva, és tehetetlenül kell végignézniük, ahogy a fiaik a vesztükbe rohannak. Majd, ha megöregszel, te is megtapasztalod, micsoda fájdalom ez.

A kioktatást, a belepofázást nem csak te kapod meg, bár éppen a fogyatékosságod miatt talán többekben mozdítod meg a segíteni akarást,holott éppen a fogyatékosságod miatt,fokozott érzékenységgel viseltetsz ezekre a tanácsokra.

Szóval hidd el, nem rosszat akarnak ők, csak végigcsináltak már ezt-azt,amit nem kellett volna, és szeretnék, ha te nem csinálnád végig.

2023. szept. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!