Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ennyire hatással van a mai...

Ennyire hatással van a mai napig az életemre, hogy a suliban ki voltam közösítve?

Figyelt kérdés

Az osztály nagy része nem szimpatizált velem, borzasztó volt főleg ált. iskolába járni. Mellettem szinte sose akart ülni senki, azt is mondták leprás vagyok. Pedig sose voltam koszos, és most sem. Sőt nagyon is ápolt vagyok a külsőmre.

De valahogy a mai napig bennem van az, hogy kevés vagyok másokhoz képest. A felnőtt életet épp olyan nehéznek találom, mint a gyerekkoromat. Csak a felnőtt élet még annyiból nehezebb, hogy akkor már nekem kell munkát keresni, én pedig nagyon szorongok ilyenkor. Belegondolok abba, miért pont engem vennének fel, mikor ügyes sem vagyok. Párkapcsolatokkal szintén úgy vagyok, mint a barátkozással, szintén nem sikerülnek.


2021. szept. 30. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Ugyanezt a szitut éltem meg.

Szociális fóbiás lettem miatta..


Gyakorlatilag egy életre megnyomorítottak, hogy rohadnának meg!!.. 😠

2021. szept. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
Szia. Sajnálom,hogy régebben ezek történtek veled. Megtörtént kész ez van. Mást nem tudsz mit csinálni. Próbáld magad mögött hagyni ezt az egészet. Az új emberek nem fognak kiközösíteni. Magaddal foglalkozz. Ha sokat gondolsz rá csak még jobban lehúz a gondolata. Ha szeretnél beszélgetni nyugodtan írj :)
2021. szept. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mintha az én eletemrol írtál volna.

Én arra jöttem rá, hogy elsősorban én kozositettem ki saját magam.

29 évesen már azt pár a maradék baratomat is magam ellen fordítottam, vagy én fordultam ellenük. 😔

Hiába szerettem volna barátokat szerezni, sose sikerült.

Rá kellett jönnöm, hogy nem vagyok egy szociális fajta.

2021. szept. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem hogy nem nyomorodnának meg ahogy az első válaszoló írta, hanem felnőttként is sikeres, boldog, gondtalan életük van.
2021. szept. 30. 21:21
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szociális fóbia alakult ki nálam is a gimiben történtek, valamint sport körüli dolgok miatt. Nehéz, de próbálom nem hagyni, hogy a szemem előtt lebegjen az, hogy a sérelmeim miatt mennyivel nehezebb helyzetben vagyok. Rányomja a mindennapokra a bélyeget, de rajtam áll, hogy mennyire.
2021. okt. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!